Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
Kroatija – Istrijos pusiasalio perlai 7 d./6 n.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida

4 nakvynės 3* viešbutyje Polynesia, https://www.plavalaguna.com/en/apartments/polynesia, Kroatijos kurorte su pusryčiais ir vakarienėmis1 diena: Vilnius – Brno (1080 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Brno – Postoinos urvas (560 km ) – Umagas (90 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalaktitų-stalagmitų *urvo "Postojnska Jama" lankymas. Tai gamtos stebuklas, susiformavęs per milijonus metų. Kelionė traukinuku požeminėmis galerijomis, koridoriais ir salėmis. Netoli urvų, tarsi išaugęs ant uolų, įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – Predjamos pilis (įėjimas į vidų nenumatytas). Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Atvykstama į viešbutį Polynesia (https://www.plavalaguna.com/en/apartments/polynesia) Kroatijoje, Istrijos kurorte. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

3 diena: Umagas – **Plitvicos nacionalinis parkas (270 km) – Umagas (270 km)
Pusryčiai (sausas davinys). Laisvas laikas prie jūros arba pageidaujantiems **išvyka (kaina – 55 EUR/asm.) į legendomis apipintą unikalų *Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Parkas – didelis miško kompleksas, jame esantys 16-a sujungtų ežerų įsikūrę didžiulėje Plitvicos plynaukštėje, Kroatijos centrinėje dalyje, tarp trijų Dolomitinių Alpių kalnų. Iš kiekvienoje terasoje esančio ežero vanduo trykšta pro šimtus angų akytoje sienoje, liejasi per kraštą ir krinta į žemiau esantį ežerą begalinėmis žėrinčiomis vandens kaskadomis. Ežerų spalva kinta nuo dangaus žydrumo iki smaragdinės žalios. 3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Pagal galimybę plaukimas laivu viename iš ežerų. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 diena: Umagas – **Rovinis (70 km) – **Porečas (35 km) – Umagas (50 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems **išvyka (kaina – 25 EUR/asm.) į Rovinį ir Porečą. Pažintis su Rovinio miestu – vienu gražiausių Istrijos kurortų. Tai vaizdingas žvejų miestelis su jaukiu kroatiškos ir itališkos architektūros senamiesčiu, miesto vartais, krantine, miesto globėjų Šv.Eufemijos ir Šv.Jurgio katedra, gynybinės sienos likučiais, Limos kanalu. Ekskursija į Porečo miestą, apžiūrima centrinė miesto istorinė dalis, kuri įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, įžymioji VI a. *Eufrazijaus bazilika su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 diena: Umagas – **Venecija (210 km) – Umagas (210 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems siūloma **išvyka (kaina – 60 EUR/asm., įskaičiuotas kėlimasis laivu) į Veneciją. Atvykus į Punta Sabbioni, kėlimasis laivu į Veneciją – Adrijos karalienę, fantaziją ant vandens. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali pasikelti į *varpinę. Sugrįžimas į kurortą. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

6 diena: Umagas – Miramare pilis (60 km ) – Gigantiškosios grotos (14 km) – Brno (600 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Aplankoma Italijoje stūksanti viena iš gražiausių pasaulyje – *Miramare pilis. Miramare pilis, tai XIX a. statinys, esantis Triesto įlankoje Italijoje. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilis apsaupta apie 22 ha ploto užimančiu įspūdingu sodu. Pilies viduje yra įrengtas muziejus, speciali salė pasakojanti pilies istoriją, o taip pat ir joje gyvenusiųjų kambariai, išlaikę originalius baldus, apmušalus ir kitus daiktus iš XIX a. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Toliau lankomos Italijoje esančios *Gigantiškosios grotos, įrašytos į Gineso rekordų knygą. Kelionė per Italiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena: Brno – Vilnius (1080 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos lietuvių kalba,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje Polynesia,https://www.plavalaguna.com/en/apartments/polynesia, Kroatijos kurorte su pusryčiais ir vakarienėmis, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 80 EUR),
- *Postoinos urvas – ~ 26 EUR,
- *Plitvicos nacionalinis parkas – ~ 15 EUR,
- *Eufrazijaus bazilika – ~ 3 EUR,
- *varpinė Venecijoje – ~ 8 EUR,
- *Gigantiškosios grotos – ~ 12 EUR,
- *Miramare pilis ir parkas – ~ 14 EUR,
• (**) išvyka į Plitvicos nacionalinį parką (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 55 EUR asmeniui,
• (**) išvyka į Rovinį ir Porečą (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 25 EUR asmeniui,
• (**) išvyka į Veneciją (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei, įskaičiuotas kėlimasis laivu į Veneciją) – 60 EUR asmeniui,
• (**) trijų išvykų paketas – 130 EUR asmeniui,
lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykų kainą,
• kurorto mokestis Koratijoje – 6 EUR, vaikams iki 13 m. – nemokamas,
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos,
• vietinių gidų paslaugos Postoinos urve, Predjamos pilyje, Gigantiškosiose grotose, Miramarės pilyje – anglų kalba,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:

• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• kelionės programa, ekskursinių objektų lankymo tvarka, mokamų objektų skaičius ir bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.