Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
Pietų Prancūzija – Šiaurės Italija su poilsiu Ligūrijos pakrantėje 8 d./7 n.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Zgoželecas (990 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją. Nakvynė viešbutyje Lenkijoje.

2 diena: Zgoželecas – Rėgensburgas (450 km) – Feldkirchas (340 km)
Pusryčiai. Vykstama į imperatorių ir karalių miestą Rėgensburgą, savo istoriją skaičiuojantį daugiau nei 2000 metų. Prie Dunojaus išsidėstęs senamiestis įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Akmeninis tiltas, Šv.Petro katedra ir Krauterermarkt aikštė, Senoji koplyčia, rotušė, Šv.Jokūbo bažnyčia. Kelionė per Vokietiją, Austriją. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Feldkirchas – Vaducas (20 km) – Luganas (185 km) – Italijos kurortas (300 km)
Pusryčiai. Vykstama į Lichtenšteino kunigaikštystės sostinę Vaducą. Lichtenšteinas – šešta mažiausia pasaulio valstybė. 25 km ilgio ir 6 km pločio Lichtenšteinas vos didesnis nei Manhetenas Niujorke, tačiau jį verta aplankyti dėl vaizdų į idiliškus kaimelius, žaliuojančius miškus bei pasigrožėti Lichtenšteino monarcho – princo Hanso Adamo II ir jo karališkosios šeimos pilimi. Atvykimas į Luganą, didžiausią Tičino kantono miestą, dažnai vadinamą „Mažąja Neapolio kopija“, įsikūrusį ant Lugano ežero kranto. Trumpa pažintis su šiuo gražiu miestu apsuptu Alpių, žavinčiu puikiais vaizdais. Laisvas laikas, kurio metu, esant galimybei – *plaukimas Lugano ežeru grožintis nuostabia Lugano miesto ir Alpių kalnų panorama. Kelionė per Šveicariją, Italiją. Atvykimas į kurortą Ligūrijos pakrantėje. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Italijos kurortas
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Italijos kurortas
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems siūloma **išvyka (kaina 50 – EUR/asm.) į Kanus, Nicą ir Monaką. Pažintis su Kanais: Kanų Festivalių rūmai, kuriuose kiekvieną pavasarį vyksta garsieji kino festivaliai, žymių aktorių šlovę menanti Žvaigždžių alėja, miesto panorama nuo Chevalier kalvos, prabangiais viešbučiais nusagstytas Kruazet (Croisette) bulvaras. Išvykimas į Nicą, tituluojamą „pakrančių karaliene“. Pažintis su Nica: Šv. Raparatės katedra, Pilies kalva, Laskario ir teisingumo rūmai, opera, rotušė, Nyčės terasa, miesto širdis – Masenos aikštė. Pažintis su Monako kunigaikštyste – viena mažiausių nykštukinių valstybėlių, išsidėsčiusių ant uolų ir ilgus šimtmečius valdoma Grimaldžių dinastijos. Lankomas *Egzotinis sodas, stebinantis tropiniais augalais, didžiuliais kaktusų „kamuoliais“, *Grimaldžių rūmai, iš kurių dar dabar valdoma valstybė, Dievo Motinos katedra, kurioje amžiams atgulė daugybė kunigaikščių šeimos narių, prabanga tviskantys garsieji Monte Karlo kazino rūmai, japoniškas sodas. Sugrįžimas į Italiją. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Italijos kurortas – Genuja (100 km) – Tarvizijus (600 km)
Pusryčiai. Vykstama į Ligūrijos sostinę Genują. Ekskursija po buvusią ligūrų gyvenvietę, kurią Kristupas Kolumbas testamente minėjo kaip savo gimtinę: San Lorenzo katedra, kurioje saugoma brangenybių ekspozicija, Palazzo Ducale – buvę Genujos dožų rūmai, centrinė aikštė su fontanu Piazza de Ferrari ir Kristupo Kolumbo namelis. Pasivaikščiojimas karališkąja via Garibaldi  gatve su marmuriniais XVI a. dvarais. Kelionė per Italiją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Tarvizijus – Herberšteino pilis (240 km) – Olomoucas (360 km)
Pusryčiai. Kelionė per Italiją, Austriją. Vykstama į įspūdingą Štirijos aristokratų laikus menančią *Herberšteino pilį. Seniausia šios pilies dalis išlikusi iš XVII a., vėliau pilis daug kartų perstatyta, restauruota gotikos, renesanso ir baroko stiliumi. Nuo XII a. iki dabar pilies kompleksas priklauso Herberšteinų giminei. Ekskursijos pilyje metu apžiūrėsime pilies menes ir sužinosime kelių epochų tradicijas. Pilį supa nuostabaus grožio rožynas, suskirstytas pagal spalvas. Kelionė per Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

8 diena: Olomoucas – Vilnius (1000 km)
Pusryčiai. Trumpa pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 7 nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 60 EUR),
- *plaukimas Lugano ežeru – ~ 30 EUR,
- *egzotinis sodas – ~ 8 EUR,
- *Grimaldžių rūmai – ~ 4 EUR,
- *Herberšteino pilis – ~ 10 EUR,
• (**) išvyka į Kanus, Nicą ir Monaką (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 50 EUR asmeniui,
lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykos kainą,
• kurorto mokestis – 6 EUR (mokamas užsakant kelionę),
• kai kurių lankomų vietų vietinių gidų paslaugos (pagal galimybę – rusų arba anglų kalba),
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.