Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
Kroatija – Istrijos pusiasalio perlai 7 d./6 n.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant kelionę internetu taikoma 2 % nuolaida1 diena: Vilnius – Brno (1080 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Brno – Postoinos urvas (560 km ) – Umagas (90 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Slovėniją. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalaktitų-stalagmitų *urvo "Postojnska Jama" lankymas. Tai gamtos stebuklas, susiformavęs per milijonus metų. Kelionė traukinuku požeminėmis galerijomis, koridoriais ir salėmis. Netoli urvų, tarsi išaugęs ant uolų, įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – Predjamos pilis (įėjimas į vidų – pagal galimybę). Kelionė per Slovėniją, Kroatiją. Atvykstama į viešbutį Kroatijoje, Istrijos kurorte. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Umagas – Rovinis (70 km) – Porečas (35 km) – Umagas (50 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems dovanojama ekskursija į Rovinį ir Porečą. Pažintis su Rovinio miestu – vienu gražiausių Istrijos kurortų. Tai vaizdingas žvejų miestelis su jaukiu kroatiškos ir itališkos architektūros senamiesčiu, miesto vartais, krantine, miesto globėjų Šv.Eufemijos ir Šv.Jurgio katedra, gynybinės sienos likučiais, Limos kanalu. Ekskursija į Porečo miestą, apžiūrima centrinė miesto istorinė dalis, kuri įrašyta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, įžymioji VI a. *Eufrazijaus bazilika su puikiai išsilaikiusiomis bizantiškomis mozaikomis. Sugrįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Umagas – **Plitvicos nacionalinis parkas (270 km) – Umagas (270 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros arba pageidaujantiems **išvyka (kaina – 45 EUR/asm., ankstyvas išvykimas, pusryčių paketai) į legendomis apipintą unikalų Plitvicos nacionalinį parką, saugomą UNESCO. Parkas – didelis miško kompleksas, jame esantys 16-a sujungtų ežerų įsikūrę didžiulėje Plitvicos plynaukštėje, Kroatijos centrinėje dalyje, tarp trijų Dolomitinių Alpių kalnų. Iš kiekvienoje terasoje esančio ežero vanduo trykšta pro šimtus angų akytoje sienoje, liejasi per kraštą ir krinta į žemiau esantį ežerą begalinėmis žėrinčiomis vandens kaskadomis. Ežerų spalva kinta nuo dangaus žydrumo iki smaragdinės žalios. Šiame parke buvo filmuojama dauguma filmų apie indėnus su žymiuoju aktoriumi Gojko Mitičiumi.  3–4 val. žygis besigrožint daugybe įvairiausio dydžio krioklių, jungiančių ežerus. Pagal galimybę plaukimas laivu viename iš ežerų. Sugrįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Umagas – **Venecija (210 km) – Umagas 
Pusryčiai. Laisvas laikas prie jūros. Pageidaujantiems siūloma **išvyka (kaina – 65 EUR/asm., įskaičiuotas kėlimasis laivu) į Veneciją. Atvykus į Punta Sabbioni, kėlimasis laivu į Veneciją – fantaziją ant vandens. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv.Morkaus aikštė ir bazilika, “Atodūsių” tiltas, Dožų rūmai, Rialto tiltas ir nuo jo atsiverianti Didžiojo kanalo panorama, siaurų gatvelių ir kanalų labirintai. Laisvu laiku pageidaujantys gali aplankyti *Šv.Morkaus katedros Auksinį altorių, *varpinę. Sugrįžimas į kurortą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Umagas – Miramare pilis (60 km ) — Gigantiškosios grotos (20 km)  – Olomoucas (700 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Italiją. Aplankoma Italijoje stūksanti viena iš gražiausių pasaulyje – *Miramare pilis. Miramare pilis, tai XIX a. statinys, esantis Triesto įlankoje Italijoje. Ją pastatė austrų hercogas Ferdinandas Maksimilianas ir jo žmona Šarlotė. Pilis apsaupta apie 22 ha ploto užimančiu įspūdingu sodu. Pilies viduje yra įrengtas muziejus, speciali salė pasakojanti pilies istoriją, o taip pat ir joje gyvenusiųjų kambariai, išlaikę originalius baldus, apmušalus ir kitus daiktus iš XIX a. Ypatingai graži yra muzikos salė, kur hercogienė Šarlotė grodavo fortepijonu. Aplankomos Italijoje esančios *Gigantiškosios grotos, kurios įrašytos į Gineso rekordų knygą. Kelionė per Italiją, Slovėniją, Austriją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 diena: Olomoucas – Vilnius (1000 km)
Pusryčiai. Pažintis su Olomoucu – miestu Čekijos rytinėje dalyje, istorine Moravijos sostine. Miestas žinomas nuo Romos imperijos laikų, kuomet čia buvo įkurta romėnų tvirtovė. Trumpa pažintis su miestu: Šv. Trejybės kolona, įtraukta į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą, miesto rotušė, barokinis Cezario fontanas – didžiausias fontanas Olomouce, skirtas legendiniam miesto įkūrėjui Julijui Cezariui. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Sugrįžimas į Lietuvą.


Apgyvendinimas Kroatijoje 2018.06.10  ir  2018.09.15 datomis:
Viešbutyje:
Hotel-Apartments Polynesia 3*
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė turistinės klasės autobusu,
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 2 tarpinės nakvynės turistinės klasės viešbučiuose su pusryčiais,
• 4 nakvynės turistinės klasės viešbutyje Kroatijoje su pusryčiais, 
• kelionės dokumentų sutvarkymas,
• degalų mokestis.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:

• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• (*) pažymėti objektai (apie 90 EUR),
- *Postoina urvai ir Predjamos pilis – ~ 36 EUR,
- *Plitvicos nacionalinis parkas – ~ 15 EUR,
- *Eufrazijaus bazilika – ~ 3 EUR,
- *Gigantiškosios grotos – ~ 12 EUR,
- *Šv.Morkaus katedros Auksinis altorius – ~ 5 EUR,
- *varpinė Venecijoje – ~ 8 EUR,
- *Miramare pilis ir parkas – ~ 14 EUR,
- *Gigantiškosios grotos - ~12 EUR,
• (**) išvyka į Plitvicos nacionalinį parką (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei) – 45 EUR asmeniui,
• (**) išvyka į Veneciją  (organizuojama susirinkus ne mažesnei negu 20 asmenų grupei, įskaičiuotas kėlimasis laivu į Veneciją) – 65 EUR asmeniui,
• (**) abiejų išvykų paketas – 100 EUR asmeniui,
lankomi mokami (*) objektai neįskaičiuoti į išvykų kainą,
• kurorto mokestis – 6 EUR (mokamas užsakant kelionę),
• vietinių gidų paslaugos Postoinos urve, Predjamos pilyje, Gigantiškosiose grotose, Miramarės pilyje – anglų kalba,
• arbatpinigiai, miestų turistiniai mokesčiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno, Alytaus ir Lazdijų,
• išvykimas iš Klaipėdos, Šiaulių, Kryžkalnio ir Panevėžio – už papildomą mokestį,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.