Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
SAULĖTOJI ITALIJA: NEAPOLIS, POMPĖJA, BARIS, AMALFIS 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena: Kaunas – Neapolis (2400 km)
Skrydis iš Kauno į Neapolį. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Neapolis – Roma (230 km) – Neapolis (230 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Romą. Apžvalginė ekskursija po Romą pradedama nuo žavingosios Navonos aikštės, apžiūrimas Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų (vidaus lankymas nenumatytas), Konstantino Arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma, bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus (vidaus lankymas nenumatytas). Laisvas laikas. Pageidaujantiems – **ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, kurioje įsikūrusi svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. Vatikano muziejus, kuriame sukaupta viena didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų iš įvairių epochų, meno kūrinių bei Siksto koplyčia, kurioje galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru.  Sugrįžimas į Neapolį. Garsiausio Italijos gėrimo „Limončelo“ degustacija. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Neapolis – Pompėja (30 km) – Neapolis (30 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Neapolį ir Pompėją. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Andžoino Maskju rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Pietūs. Toliau ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio ugnikalnio Vezuvijaus lava. Sugrįžimas į Neapolį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Neapolis – Baris (260 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Barį – Apulijos regiono sostinę. Atvykus, apžvalginė ekskursija po istorinį miesto centrą: garsioji Šv. Mikalojaus bazilika – šioje XII a. pastatytoje bažnyčioje saugomos Šv. Mikalojaus relikvijos, viduramžiais parvežtos iš Turkijos. Nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

5 diena: Baris – Alberobelo (55 km) – Baris (55 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Bario mieste. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Alberobelo miestelį, kuris unikalus architektūriniu paveldu ir 1996 m. buvo įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Čia namai, kurie vadinami truliais (trulli), iki šių dienų statomi pagal senąsias tradicijas. Apvalūs truliai su kūginiais stogais buvo ir tebėra statomi be jokio skiedinio. Tikima, kad tokius namukus anuomet žmonės statė dėl kelių priežasčių. Pirmiausia, tokius pastatus buvo galima lengvai nugriauti ar perkelti į kitą vietą, be to, taip buvo galima išvengti naujų gyvenviečių apmokestinimo. Nakvynė viešbutyje Bario apylinkėse.

6 diena: Baris – Andrija (58 km) – Neapolis (207 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Andrijos mieste, kurį I a.pr Kr. pirmąkart paminėjo graikų geografas Strabonas. Dabartinis miestas pradėjo augti 1046 m., kuomet normanų grafas Petronijus regione įtvirtino pilis. XIV a. Andrija tapo Anžu valdomos grafystės sostine. Pageidaujantiems **ekskursija į Kastel del Montė pilį. Nors pilis buvo pastatyta Frydricho II įsakymu, jis niekada į ją neatvyko. Pilis buvo naudojama kaip karališkos šeimos narių prieglobstis medžioklės metu. Po Frydricho mirties 1250 m. pilies paskirtis buvo keletą kartų keičiama. Čia buvo kalėjimas, vėliau ten žmonės slėpdavosi nuo maro bei kitų epidemijų. Galiausiai pilis liko užmiršta. Kadaise pilyje buvo marmurinės sienos bei kolonos, tačiau jas išardė vandalai. Istorikai iki šiol negali nustatyti, kokia buvo pagrindinė pilies paskirtis. Nakvynė viešbutyje Neapolio apylinkėse.

7 diena: Neapolis – Amalfis (60 km) – Neapolis (60 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems siūloma **ekskursija į Amalfį. Amalfio pakrantė yra laikoma viena iš gražiausių visoje Europoje. Atvykus ekskursija po Amalfio miestą, įtrauktą į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. XI a. pastatyta Šv. Andriaus katedra su įspūdinga arabų – normanų stiliaus varpine, garsusis, XII a. statytas, kapucinų ordino vienuolynas. Nakvynė viešbutyje Neapolio apylinkėse.

8 diena: Neapolis – Kaunas  (2400 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Neapolio oro uostą. Skrydis į Kauną.
Į kelionės kainą įskaičiuota: 
•  pervežimas: Neapolio oro uostas–viešbutis–Neapolio oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val.),
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba:
– apie 3 val. ekskursija po Romą,
– apie 2 val. ekskursija po Barį,
•  „Limončelo“ likerio degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•  skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
•  (***) individualus pervežimas (1–3 asm.): Neapolio oro uostas–viešbutis–Neapolio oro uostas – 60 EUR į vieną pusę,
•  (**) pažymėtos ekskursijos:
- ekskursija į Vatikaną, Vatikano muziejų, Šv. Petro katedrą – apie 75 EUR,
- ekskursija į Neapolį ir Pompėją – apie 85 EUR,
- ekskursija į Alberobelo – apie 45 EUR,
- ekskursija į Kastel del Montė pilį – 35 apie EUR,
- ekskursija į Amalfį – apie 40 EUR,
•  atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2–6 EUR asm./d.),
•  audio įranga visos kelionės metu (apie 20 EUR),
•  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•  arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
•  galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje – 145 EUR,
•  už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
•  ekskursijų kainos, ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
•  vykstama su rusakalbe grupe,
•  prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.