Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
AMŽINOJI ITALIJA - ODISĖJO PAKRANTĖ 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena: Vilnius – Roma (2350 km) – Teračina (100 km)
Skrydis į Romą. Pervežimas į prie Tirėnų jūros įsikūrusį kurortą – Teračina, kuris dar vadinamas Odisėjo pakrante. Teračina kurortas yra 100 km į pietus nuo Romos. Miestas buvo įkurtas 150 metų anksčiau už Romą. Iki XIX a. čia buvo Popiežių vasaros rezidencija. Teračina – mitinė Italijos žemė, kurią aprašė Horacijus ir Gėtė. Čia kūrėsi ir augo etruskų pasaulis. Teračina visus žavi ne tik savo nepakartojamais peizažais, auksiniais paplūdimiais, žydra jūra, įspūdingomis uolomis, bet ir unikaliais antikinių laikų paminklais. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Teračina – Roma (100 km) – Teračina (100 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Romą. Apžvalginė ekskursija po Romą pradedama nuo žavingosios Navonos aikštės, apžiūrimas Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų (vidaus lankymas nenumatytas), Konstantino Arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma, bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus (vidaus lankymas nenumatytas). Laisvas laikas. Pageidaujantiems – **ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, kurioje įsikūrusi svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. Vatikano muziejus, kuriame sukaupta viena didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų iš įvairių epochų, meno kūrinių bei Siksto koplyčia, kurioje galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru. Laisvas laikas. Sugrįžimas į Teračiną. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Teračina – Kaprio sala 
Pusryčiai. **Išvyka į Kaprio salą – „akmeninę Neapolio įlankos gėlelę“. Plaukdami *laivu į salą džiugins nepakartojami Neapolio įlankos ir šalia besiglaudžiančio Vezuvijaus ugnikalnio peizažai. Smaragdo skaidrumo jūra čia viliojo Romos imperatorius, arabų šeichus ir Holivudo žvaigždes. Šis rojaus kampelis žemėje nepalieka abejingų nei vieno čia apsilankiusio. Ekskursija po Kaprio miestelį, garsėjantį savo prabangiomis vilomis ir nuostabiais gėlynais. Augusto sodai, iš kur atsiveria nuostabios salos panoramos. Sugrįžimas į Teračina. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Teračina – Sperlonga (20 km) – Gaeta (18 km) – Teračina (35 km)
Pusryčiai. Išvyka į Sperlongą – kurortą, garsėjantį nedideliu jaukiu senamiesčiu, kurį puošia balti namukai. Pakrantėje įrengta pasivaikščiojimų promenada. Tai vienas iš romantiškiausių Italijos kurortų. Sperlongoje Romos imperatorius Tiberijus buvo įkūręs savo vilą. Gaeta – miestas suvaidinęs svarbų vaidmenį karybos istorijoje. Jo gynybinės sienos pastatytos romėnų laikais. Mieste likę ir keli kiti to meto paminklai, tarp jų I a. pastatytas Romos generolo Liucijaus Munacijaus Planko mauzoliejus Montagna Spaccata. Sūrio degustacija mocarelos gamykloje. Sugrįžimas į Teračina. Nakvynė viešbutyje.

5 diena:  Teračina – Neapolis (130 km) – Pompėja (30 km) – Teračina (150 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Neapolį ir Pompėją. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Andžoino Maskju rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Pietūs. Toliau ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – *Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio ugnikalnio Vezuvijaus lava. Sugrįžimas į Teračiną. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Teračina
 Pusryčiai. Laisvas laikas kurorte prie Tirėnų jūros. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Teračina
 Pusryčiai. Laisvas laikas kurorte prie Tirėnų jūros. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Teračina (100 km) - Roma – Vilnius (2350 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Romos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Fiumičino oro uostas – viešbutis – Fiumičino oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val.),
• 7 nakvynės Teračina kurote 3* viešbutyje su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
• ekskursija į Romą ir Vatikaną,
• ekskursija į Sperlongą ir Gaetą,
• ekskursija į Neapolį ir Pompėją,
ekskursijos pagal programą rusų kalba.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 120 EUR,
• atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2-6 EUR asm./d.),
- **išvyka į Kaprio salą  – apie  90 EUR,
- *bilietas į Pompėją – apie 20 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
• ekskursijų kainos ir ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
vykstama su rusakalbe grupe.