Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
IZRAELIS – JORDANIJA 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą1 diena: Vilnius – Tel Avivas (2630 km) – Netanija (30 km)
Skrydis į Tel Avivą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Netanijoje. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Netanija – Nazaretas (75 km) – Tiberijas (30 km) – Tabha (15 km) – Netanija (122 km)
Pusryčiai. Išvykimas link Nazareto – Izraelio arabų sostinės. Miesto gyventojų dauguma yra arabai. Nazaretas įsikūręs kalvų grandinėje, tad jis išsidėstęs 320–490 m virš jūros lygio, 25 km į vakarus nuo Tiberiados ežero. Toliau aplankoma Marijos Apreiškimo bazilika, kuri pastatyta ant IV a. stovėjusios šventyklos, joje yra išlikusi grota, kurioje Švč. Mergelei Marijai apsireiškė archangelas Gabrielius ir pranešė džiugią žinią. Iš Nazareto vykstama į Tiberiją, tai miestas – kurortas, vakariniame Tiberiados ežero krante, įkurtas I a. ir pavadintas Romos imperatoriaus Tiberijaus vardu. Būtent čia yra Palaiminimų kalnas – Kalno pamokslo vieta. Ekskursija tęsiama aplankant Tabhoje esančią duonos ir žuvies Padauginimo bažnyčią. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Netanija – Džarašas (140 km) – Amanas (60 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Jordaniją, pasienio formalumai, sienos kirtimas. Atvykimas į Džarašą – graikų-romėnų miestą, kuriame išlikę gigantiškos kolonų gatvės, teatrai, amfiteatras, šventyklų ir pirčių liekanos. Išvykimas į Jordanijos sostinę Amaną. Atvykus, apžvalginė ekskursija po Amaną – miestą, įkurtą amonitų 1500 m. pr. Kr. Ekskursijos metu aplankomi senoviniai miesto kvartalai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Amanas – Petra (240 km) – Amanas (240 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Petrą, kadaise egzistavusios nabatėjų karalystės sostinę. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą ir Septynių Naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą, dar vadinama „raudonąja dykumos rože“. Čia puikiai išsilaikę rausvose uolose iškalti statiniai ir statulos, pakerintys kiekvieną čia apsilankiusį. Apžvalginė ekskursija po Petrą: nabatėjų iždinė – puikiai išlikusi kapavietė, šventyklos, romėnų teatras. Vakarienė. Sugrįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Amanas – Madaba (45 km) – Nebo kalnas (10 km) – Netanija (120 km)
Pusryčiai. Aplankomas Amano citadelėje (Jabal al-Qal’a) įsikūręs Nacionalinis archeologijos muziejus. Toliau lankoma Madaba – „mozaikų miestas“. Šv. Jurgio bažnyčioje saugomas garsusis Šventosios žemės žemėlapis. Pakilimas į Nebo kalną, nuo kurio Mozė savo tautai rodė pažadėtąją žemę. Sugrįžimas į Izraelį. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Jafa (6 km) – Netanija (39 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija po Jafą ir Tel Avivą, aplankant miniatiūrų parką „Mini Izraelis“ ir vynų daryklą. Miniatiūrų parke sukurtos visos svarbiausios Izraelio valstybės lankytinos vietos sumažintos iki 1:25 mastelio. Vykstama į Tel Avivo priemiestį Jafą – seniausią Palestinos miestą. Jafa – kultūrų kryžkelės vieta, kur buvo statoma biblinė Nojaus arka, netoli kranto jūroje kyšo mitinės graikų karalių dukros Andromedos uolos. Svetingame mieste prie jūros buvo apsistojęs krikščionių apaštalas Petras. Ne veltui Jafa vadinama ne vien turistų, bet ir vietinių gyventojų mėgstamiausia pasivaikščiojimų vieta. Apžvalginė ekskursija po Izraelio sostinę – Tel Avivą. Deimantų biržos lankymas. Dienos pabaigoje apsilankymas Kadma vyno darykloje. Tai vienintelė vyno darykla šalyje, kurioje vyno gamybos procese naudojami dideli moliniai vyno ąsočiai. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Netanija – Jeruzalė (100 km) – Netanija (100 km)
Pusryčiai. Išvyka į Jeruzalę – vieną seniausių pasaulio miestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia vieta žydams, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. pr. Kr. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Vilnius (2630 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00– 22.00 val.), bet ne vėliau kaip 2 val. po lėktuvo nusileidimo,
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose,
•  maitinimas: 7 pusryčiai, 2 vakarienės Jordanijoje,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Izraelyje, Jordanijoje,
•  Jordanijos viza,
•  Jordanijos pasienio mokesčiai,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•  skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• **ekskursija po Jafą ir Tel Avivą, aplankant parką „Mini Izraelis“ ir Kadma vyno daryklą  (apie 45 EUR) – mokama vietoje,
•  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•  kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
•  arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
  minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
  yra galimybė užsakyti 5 vakarienes (95 EUR),
•  yra galimybė užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
•  ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
•  asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, gali būti neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją,
•  keliaujama su rusakalbe grupe.

Svarbu:
  reikalingas pasas, kurio galiojimo laikas ne trumpesnis kaip 6 mėn. po kelionės pabaigos.