Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
BARSELONA – KATALONIJOS PASLAPTYS 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Barselona (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Vakarienė nacionaliniame ispaniškame restorane. Po vakarienės (pagal galimybę) – "Dainuojančių fontanų" spektaklis Ispanijos aikštėje. Reginys pakeri savo muzikos ir šviesų harmonija. Vandens srovės šoka lydimos šviesų spektaklio akomponuojant populiariai muzikai – nuo garsių operos arijų iki šiuolaikinių melodijų. Nakvynė viešbutyje.
Vakarienė ir fontanų spektaklis – atvykstantiems iki 16 val. Atvykstantiems vėliau – laisvas laikas.

2 diena: Barselona
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną – antrą pagal dydį ir patį kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą, garsėjantį architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Šv.Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) – miesto simbolis, architekto A.Gaudi žymiausias kūrinys, kurio statyba tapo autoriaus gyvenimo darbu. Toliau lankomi Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria nuostabios Barselonos miesto panoramos, gražusis Paseo de Gracia bulvaras su išskirtiniais A. Gaudi suprojektuotais Casa Mila ir Casa Battlo namais, Katalonijos aikštė, gotikinis kvartalas, La Rambla gatvė. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Barselona – Rupit (110 km) – Barselona (110 km) 
Pusryčiai. Išvykimas į Pirėnuose pasislėpusį viduramžišką Rupit miestelį. Pasivaikščiojimas vingiuotomis, siauromis gatvelėmis. Viduramžius menantis nedidelis Katalonijos miestelis įsikūręs atokiau nuo turistinių vietovių. Ant sustingusio ugnikalnio lavos pastatytame miestelyje gyvena vos 300 nuolatinių gyventojų, tačiau kiekviena gatvelė čia mena savo legendą apie viduramžius. Pagrindinė miestelio aikštė – tai vieta, kurioje buvo sprendžiami pagrindiniai klausimai, švenčiamos miestelio šventės, keliamos vestuvės. Sugrįžimas į Barseloną. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Barselona – Montseratas (70 km) – Santa Koloma (45 km) – Barselona (11 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Montserato vienuolyną, kuris laikomas švenčiausia vieta Katalonijoje. XI a. pastatytas vienuolynas buvo sugriautas XIX a. pradžioje. Po kelių dešimtmečių atstatytas vienuolynas tapo Katalonijos kultūros ir religijos židiniu. Šiandien čia įsikūrę vienuoliai benediktinai. Atvykus aplankomas Montserato kalne įsikūręs didžiulis benediktinų vienuolynas, kuriame saugomas didžiausias Katalonijos turtas – „Juodosios Madonos“ – Katalonijos globėjos skulptūra. Pasakojama, kad ją išraižė Šv. Lukas I a., o į šią vietą atgabeno pats Šv. Petras. Pakeliui į Barseloną aplankomas Santa Koloma miestelis, kuriame 1898 m. prasidėjo dar vienos ambicingo A.Gaudi projekto statybos. Colonia Guel bažnyčia turėjo tapti vizitine miestelio kortele, tačiau statybos sustojo įrengus tik kriptą. Sugrįžimas į Barseloną. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Barselona – Sitges (40 km) – Barselona (40 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Sitges miestelį, kurį ispanai vadina „miniatiūrine Ibisa“, „Ispanijos San Tropezu“. Gražus pakrantės miestelis Sitges įsikūręs Viduržemio jūros pakrantėje. Miestelį puošia baltutėliai namai, susispietę aplink siauras gatveles. Barokinė Sitges bažnyčia įsitaisiusi pačioje pakrantėje ir yra kone skalaujama jūros bangų. Sugrįžimas į Barseloną. Laisvas laikas. Vakare vyno rūsių lankymas ir pažintis su „Ispaniškuoju šampanu“ – cava, gėrimo atsiradimo istorija, gamybos procesai, degustacija. Sugrįžimas į Barseloną. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Barselona
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į vieną iš mažiausių valstybių pasaulyje – Andorą, kurios sostinė Andora La Vella – aukščiausiai Europoje įsikūrusi sostinė. Ilgus amžius ši šalis buvo prieglobstis kariams, politikams, maištininkams. Dažnai ši nykštukinė valstybė, dėl kalnuoto reljefo, vadinama „Pirėnų stogu“. Mėgėjus apsipirkti ši maža šalis vilioja dėl gausybės parduotuvių, kurios veikia „duty free“ principu. Nepakartojami Pirėnų kalnų vaizdai užburia čia apsilankiusius. Sugrįžimas į Barseloną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Barselona – Pobletas (125 km) – Taragona (48 km) – Barselona (98 km)
Pusryčiai. Išvykimas į nuo XII a. veikiantį cistersų ordino vienuolyną. Pobleto vienuolynas Santa Maria de Poblet – tai vienuolynas, įkurtas XII amžiuje. Kartu su dar dviem Katalonijos vienuolynais – Santes Creus ir Vallbona de les Monges – šis vienuolynas sudaro vadinamąjį „cistersų trikampį“. Šį svarbiausią iš trijų vienuolynų supa storos gynybinės sienos. UNESCO saugomas vienuolynas buvo svarbiausia Aragono karalystės, gyvavusios iki XVIII a., šventovė. Būtent čia įrengtas ir karališkasis panteonas. Toliau vykstama į romėnų laikų Katalonijos sostinę  Taragoną. Tikroji Taragonos įkūrimo data nežinoma. Romos imperijos laikais Gajus Julijus Cezaris savo įsakymu miestą pavertė romėniškos provincijos centru. Iki šių dienų išlikęs Romos imperijos laikų amfiteatras, forumas, akvedukas, XII a. Taragonos katedra. Sugrįžimas į Barseloną. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Barselona – Vilnius (2770 km)
Pusryčiai. Esant ankstyvam skrydžiui, išvykstama į oro uostą be pusryčių. Pervežimas į Barselonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 9.00 – 20.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• 1 vakarienė nacionaliniame restorane (gėrimai neįskaičiuoti į kainą),
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
rusakalbio kelionės atstovo paslaugos,
• įėjimo bilietai į Santa Maria de Poblet vienuolyną,
• vyno rūsių lankymas ir degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 120 EUR,
pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas esant ankstyvam/vėlyvam atskridimui/išskridimui – 20 EUR asmeniui į vieną pusę,
• atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2-6 EUR asm./d.)
• (**) ekskursija į Andorą – apie 80 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
• ekskursijų vykdymo tvarka ir ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• kai kuriomis datomis, vykstant mugėms ar kitiems renginiams, galimas apgyvendinimas 2* viešbutyje,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose.