Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
MADRIDAS – AUKSINIS ISPANIJOS ŽIEDAS 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Madridas (2670 km)
Skrydis į Madridą. Pervežimas į viešbutį. Nuo 18 val. apžvalginė ekskursija pėsčiomis po vakarinį Madridą – senasis miestas, tipiškas Lotynų kvartalas, viduramžiška Villa aikštė, centrinė Plaza Mayor aikštė, kurioje vyko daugybė istoriškai svarbių įvykių: egzekucijos, bulių kautynės, inkvizicijos teismai, turgūs, kaukių baliai. Nakvynė viešbutyje.  Vakarinė ekskursija – atvykstantiems trečiadieniais iki 16.00 val. Atvykstantiems penktadieniais ir sekmadieniais – laisvas laikas.

2 diena: Madridas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Madridą – vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios istorijos šaknys glūdi dar X a.: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Paseo del Prado alėja, įkurta XVIII a., tai – mėgiamiausia vieta pasivaikščiojimams, Gran Via alėja – viena iš svarbiausių miestiečių apsipirkimo ir pramogų vietų, Atocha stotis. Pasivaikščiojimas po iš vieną pagrindinių Madrido – „Saulės vartų“ aikštę, kurios viduryje stovi Karolio III statula ir Madrido simbolis, žymioji statula – „lokys prie žemuoginio medžio“. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Būtent nuo čia matuojami visi šalies atstumai.  Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Madridas – Toledas (70 km) – Madridas (70 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Toliau lankoma Šv.Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras bei žydų rajonas. Seniausia Europoje Šv. Mergelės Marijos Baltosios sinagoga, pastatyta XII a., žavinti išskirtiniu interjeru. Laisvas laikas. Sugrįžimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Madridas
Pusryčiai. Aplankoma Prado paveikslų galerija (už papildomą mokestį). Prado muziejuje sukaupta didžiausia ir reikšmingiausia Ispanijos senųjų dailininkų paveikslų kolekcija pasaulyje, taip pat plačios kitų Europos šalių dailininkų kūrinių kolekcijos. Lankomi Karališkieji rūmai Palacio Real – Ispanijos  karalių rezidencija nuo Karolio III iki Alfonso XIII laikų. Tai – milžiniško dydžio ir grožio statinys, iškilęs XVIII a. vietoje iki tol čia buvusios tvirtovės. Rūmus supa įspūdingi sodai su daugybe skulptūrų, vaizduojančių žymius žmones ir mitologines būtybes. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Madridas
Pusryčiai. Laisvas laikas Madride suvenyrų bei lauktuvių įsigijimui. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Madridas – Eskorialis (35 km) – Madridas (35 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Eskorialį (El Escorial) – Pilypo II rezidenciją. Tai istorinė Ispanijos karalių rezidencija. El Escorial kompleksą sudaro karaliaus rūmai, vienuolynas, čia įkurta mokykla ir muziejus. Aplankomas unikalus XVI a. rūmų-vienuolynų kompleksas, kuris buvo vadinamas aštuntuoju pasaulio stebuklu. Sugrįžimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Madridas
Pusryčiai. Laisva diena Madride. Pageidaujantiems už papildomą mokestį organizuojamos **ekskursijos (nuo 6 asm.) į Segoviją, Avilą, Alkalą de Enares. Vakare siūloma pasigrožėti nacionalinių šokių – *flamenko šou. Flamenko kaitina kraują ir sielą, tai aistros šokis, kuris nepalieka abejingų. Gitara, dainininkas ir šokėja – tai tikrasis ispaniškasis flamenko. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Madridas – Vilnius (2670 km)
Pusryčiai. Esant ankstyvam skrydžiui, išvykstama į oro uostą be pusryčių. Pervežimas į Madrido oro uostą. Skrydis į Lietuvą.
Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: oro uostas–viešbutis–oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 08.00 – 20.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
rusakalbio kelionės atstovo paslaugos,
• įėjimo bilietas į Eskorialį.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 90 EUR,
• pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas esant ankstyvam/vėlyvam atskridimui/išskridimui – 15 EUR asmeniui į vieną pusę,
• (*) pažymėtas objektas – flamenko šou (apie 45 EUR),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 2 asm.,
į ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir laikas gali keistis,
• vykstama su rusakalbe grupe.