Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
KLASIKINĖ ITALIJA 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 4% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Roma (2350 km)
Skrydis į Romą. Pervežimas į viešbutį atskrendant/išskrendant tarp 12.00–20.00 val. į Fumicino oro uostą arba ***individualus pervežimas. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Roma
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą pradedama nuo žavingosios Navonos aikštės, Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai, iš išorės apžiūrimas Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų, Konstantino Arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma. Toliau iš išorės apžiūrimas bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus. Tai seniausias pasaulyje amfiteatras, menantis legendines gladiatorių ir laukinių žvėrių kovas. Pageidaujantiems – *vakarienė itališkų tradicijų teatre-restorane. Vakarienės metu stebimas spektaklis su operos solistais ir aktoriais. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Roma – Neapolis (224 km) - Roma
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Neapolį ir Pompėją. Apžvalginė ekskursija Neapolyje – mieste, įsikūrusiame Vezuvijaus ugnikalnio papėdėje: Karališkieji rūmai, Andžoino Maskju rūmai, Plebiscitų aikštė, Umberto I-ojo galerija, San Karlo teatras. Pietūs. Ekskursija tęsiama antikiniame mieste–muziejuje – Pompėjoje. Tai istorinis miestas, 79 m. palaidotas po išsiveržusio ugnikalnio Vezuvijaus lava. Sugrįžimas į Romą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Roma – Florencija (280 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pageidaujantiems – **ekskursija į mažiausią pasaulyje valstybę – Vatikaną, kurioje įsikūrusi svarbiausia katalikų šventovė – Šv. Petro bazilika bei popiežiaus rezidencija. Vatikano muziejus, kuriame sukaupta viena didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų iš įvairių epochų, meno kūrinių bei Siksto koplyčia, kurioje galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru. Išvykimas link Florencijos. Nakvynė viešbutyje Florencijos apylinkėse.

5 diena: Florencija – Venecija (258 km)
Pusryčiai. Ekskursija po renesanso kultūros lopšį Florenciją: gotikinė Santa Marija del Fiorė katedra, Džoto varpinė, Sinjorijos aikštė, miesto simbolis – Pontė Vekijo tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėlėmis. Pageidaujantiems papildomai siūloma **ekskursija į Uficių galeriją. Išvykimas link Venecijos. Nakvynė viešbutyje Venecijos apylinkėse.

6 diena: Venecija – Gardos ežero apylinkės (180 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją. Apžvalginė ekskursija po Veneciją, miestą, pastatytą ant 117 salų: Šv. Morkaus bazilika ir aikštė, „Atodūsių“ tiltas, Dožų rūmai, papuošti XVI a. Venecijos dailininkų šedevrais. Laisvas laikas arba **ekskursija į Dožų rūmus – galios centrą, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija. Nakvynė viešbutyje Gardos ežero apylinkėse.

7 diena: Gardos ežero apylinkės – Sirmione (40 km) – Verona (43 km) – Roma (502 km)
Pusryčiai. Vykstama prie didžiausio Italijoje Gardos ežero. Laisvas laikas Sirmionės miestelyje, kuris žavi viduramžių pilimi, siauromis gatvelėmis, skverais, nuostabia ežero bei kalnų panorama. Pageidaujantiems **pasiplaukiojimas laivu Gardos ežeru besigrožint Marijos Kalas bei kitomis saloje išsimėčiusiomis vilomis, pamatyti Katulo grotas ir Sirmionės tvirtovę iš ežero pusės. Atvykimas į Veroną. Laisvas laikas, pageidaujantiems **ekskursija po Romeo ir Džiuljetos miestą: antikinė arena, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonėliu, katedra, Turgaus ir Sinjorijos aikštės. Sugrįžimas į Romą. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Roma – Vilnius (2350 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Romos oro uostą. Skrydis į Lietuvą.Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Fiumičino oro uostas-viešbutis-Fiumičino oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–21.00 val.),
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
• itališkų produktų degustacija.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 100 EUR,
• (***) individualus pervežimas (1–3 asm.): Čampino oro uostas – viešbutis – Čampino oro uostas – 60 EUR į vieną pusę,
• (*) pažymėti objektai:
- vakarienė itališkų tradicijų teatre-restorane – apie 40 EUR (mokėjimas vietoje, kelionės metu),
• (**) pažymėtos ekskursijos:
- ekskursija į Vatikaną (įėjimo bilietai į Vatikano muziejų – įskaičiuoti, mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 80 EUR,
- ekskursija į Neapolį ir Pompėją (įėjimo bilietai į Pompėją – įskaičiuoti, mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 93 EUR
- ekskursija į Uficių galeriją (įėjimo bilietai – įskaičiuoti, mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 45 EUR,
- ekskursija į Dožų rūmus (įėjimo bilietai – įskaičiuoti, mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 45 EUR,
- pasiplaukiojimas laivu Gardos ežeru (1 val., mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 25 EUR,
- ekskursija po Veroną (mokėjimas vietoje, kelionės metu) – apie 25 EUR,
• atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2–6 EUR asm./d.),
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje – 140 EUR,
• už papildomą mokestį galima užsakyti apgyvendinimą aukštesnės kategorijos viešbutyje,
• ekskursijų vykdymo tvarka ir ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• vykstama su rusakalbe grupe,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.