Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
PORTUGALIJA - DVIEJŲ SOSTINIŲ APSUPTYJE 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą


1 diena: Vilnius – Lisabona (3200 km)
Skrydis į Lisaboną. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas arba ekskursija po **naktinę Lisaboną. (atskrendantiems iki 17.00 val.). Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Lisabona – Sintra (30 km) – Cabo da Roca (20 km) – Lisabona (47 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Sintrą – „fėjų ir burtininkų pasakišką miestą“. Atvykus apžiūrimi Sintros Nacionaliniai karališkieji rūmai, pasakiški Palacio de Pena rūmai, išsiskiriantys įvairiaspalviais fasadais bei vidaus dekoracijomis, išlikusiomis nuo karalienės Amelijos laikų. Aplankomi romantiški bei paslaptingi *Kinta da Regaleira rūmai, pastatyti XVII a, įtraukti į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Šių rūmų vieno iš savininkų noras buvo sukurti paslaptingus rūmus su Edeno sodais. Daugybė egzotinių augalų čia buvo atvežta iš Brazilijos. Kelionė tęsiama palei vaizdingą Kosta del Sol pakrantę, kur gėrimasi atsiveriančiomis Estoril ir Cascais kurortinių miestelių panoramomis. Sustojimas labiausiai į vakarus nutolusiame Europos žemyno taške – Cabo da Roca kyšulyje. Sugrįžimas į Lisaboną.  Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Lisabona – Obidos (85 km) – Alkobasos vienuolynas (40 km) – Batalija (25 km) – Tomaras (45 km) – Luso (115 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Obidos miestelį, Alkobasos vienuolyną, Bataliją ir Tomarą. Ekskursijos metu aplankomas viduramžių Obidos miestelis. Pasivaikčiojimas jaukiomis gatvelėmis, apžiūrint centrinę aikštę su Nosa Senjora kapela, Šv. Marijos bažnyčią – pirmają bažnyčią mieste, XII a. perdarytą į mečetę, arabiškus akcentus išlaikiusią pilį. Čia ragaujamas tradicinis šio miestelio gėrimas „Ginjinha“ – vyšnių likeris, kuris yra geriamas iš šokoladinių taurelių. Toliau aplankomas ankstyvosios gotikos stiliumi pastatytas Alkobasos vienuolynas, įtrauktas į UNESCO Pasaulio paveldo sąrašą. Vykstama į Bataliją, kur aplankomas Portugalijos gotikos šedevras Švč. Mergelės Marijos vienuolynas. Turistus žavi gausiai išpuoštos vidaus ir išorės pastatų detalės bei skliautai, išraižyti ornamentai, grakščios kolonos. Čia palaidoti daugelis karališkosios Avisų dinastijos atstovų. Pietūs. Toliau lankomas ilgus metus tamplierių ordino valdyto Tomaro mieste esantis *didingas Kristaus ordino vienuolynas–tvirtovė, pastatytas 1160 m. Manoma, kad čia yra paslėptas šventasis Gralis. Atvykimas į Luso miestelį. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Luso – Porto (110 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Porto – senąją Portugalijos sostinę, žymiojo portveino gimtinę. Apžvalginė ekskursija po antrą pagal dydį Portugalijos miestą: Doro upės pakrantės ir tiltai, daliomis plytelėmis išpuošta Sao Bento geležinkelio stotis, Porto simbolis – 75 m aukščio Klerigos bokštas, XII a. miesto katedra, paauksuotais medžio drožiniais išsiskirianti Šv. Pranciškaus bažnyčia. *Aplankomi portveino rūsiai, kur degustuojamas portveinas ir sužinoma apie šio išskirtinio gėrimo istoriją bei gamybą. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena : Porto – Gimarainsas (55 km) – Braga (25 km) – Porto (60 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **ekskursija į Gimarainsą, Bragą ir Bom Jesus do Monte kompleksą. Gimarainse – senojoje Portugalijos sostinėje, apžiūrima Gimarainso pilis, kuri buvo pastatyta X a. siekiant apsisaugoti nuo musulmonų ir normanų puldinėjimų. Nuo pilies bokštų atsiveria nuostabios vietovės panoramos. Ekskursija tęsiama į elegantišką Bragos miestą, gyvuojantį virš 2500 m. Romos imperijos laikais jis buvo Galicijos provincijos sostine. Aplankoma seniausia Portugalijoje laikoma Bragos katedra, miesto aikštė su Pelikano fontanu, arkada ir kitos miesto bažnyčios, žavinčios visus čia atvykusius. Toliau lankomas šalia Bragos esantis, milžiniškas Bom Jesus do Monte kompleksas, kur link ant kalno pastatytos katedros veda 116 m ilgio barokinis 254-ių laiptų takas. Sugrįžimas į Porto. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Porto – Koimbra (125 km) – Fatima (85 km) – Lisabona (130 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Koimbrą, kur įsikūręs vienas seniausių universitetų Europoje (1290 m.). Vaikštant universiteto koridoriais juntama viduramžių mokslų dvasia. Apžiūrima romaninio stiliaus Senoji katedra, Santa Kruz augustinų vienuolynas, įkurtas 1131 m., aplankomi nuostabūs da Moeda karstiniai urvai. Toliau sustojama Fatimos mieste – viename iš svarbiausių pasaulyje katalikų piligrimų miestų. Čia buvo apsireiškusi Dievo Motina. Pasivaikščiojimas po istorinį miesto centrą. Atvykimas į Lisaboną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena : Lisabona – Setubal (48 km) – Lisabona
Pusryčiai. Laisvas laikas Lisabonoje arba **ekskursija po Setubal regioną. Pakeliui aplankomas ilgiausias Europoje Vasco da Gama tiltas ir Jėzaus Kristaus statula, kurios statybas įkvėpė garsioji Rio de Žaneiro statula. Būtent šioje vietoje atsiveria gražiausia Lisabonos miesto panorama. Aplankomas Arrabida nacionalinis parkas, kuris garsėja įspūdingais kalnų viršūnių, vandenyno peizažais. Esant palankioms sąlygoms, nuo kalnų galima pamatyti Lisaboną, kuri nutolusi apie 30 km nuo nacionalinio parko. Dienos išvyka baigiama vienoje iš užeigų. Čia supažindinama su regiono vynais ir ragaujami nacionalinės virtuvės, kurioje vyrauja jūros gėrybės, patiekalai. Sugrįžimas į Lisaboną. Laisvas laikas arba **akustinis fado pasirodymas ir vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena : Lisabona – Vilnius (3200 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Lisabonos oro uostą. Skrydis į Lietuvą. Esant vėlyvam išvykimui, siūloma **apžvalginė ekskursija po Lisaboną: aplankomas centrinis Baiša rajonas, kuris buvo atstatytas po didelio žemės drebėjimo 1755 m., Nepriklausomybės prospektas, iškilmingoji Restauratorių aikštė, virš 600 metų skaičiuojanti judrioji Rossio aikštė su didinga karaliaus Pedro IV statula, nacionalinis Dona Marijos IIosios teatras.

Išvykimai kiekvieną dieną.

   3* 4* 
Asmeniui dviviečiame kambaryje   529 EUR  675 EUR 
 Vaikas iki 10 m. (2 suaug.)  519 EUR 650 EUR
 Kaina trečiam asmeniui  519 EUR 650 EUR
 Vienvietis kambarys  749 EUR 925 EUR


Pasirinkite kelionės datą:


Asmeniui dviviečiame kambaryje     -
Vienvietis kambarys     -
Vaikas iki 10 m. (2 suaug.) -
Kaina trečiam asmeniui -
Draudimas asmenims iki 65 metų -
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• pervežimas: Lisabonos oro uostas – viešbutis– Lisabonos oro uostas,
• 7 nakvynės 3* viešbutyje su pusryčiais,
• 2 pietūs,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 150 EUR,
• (*) pažymėti objektai (apie 20 EUR):
– portveino degustacija –apie 7 EUR,
– Tomaro Kristaus ordino vienuolynas–tvirtovė – apie 6 EUR,
– Kinta da Regaleira rūmai – apie 6 EUR,
– Šv. Pranciškaus bažnyčia – apie 2 EUR,
(**) pažymėtos ekskursijos (apie 230 EUR):
– ekskursija į Bragą, Gimarainsą ir Bom Jesus do Monte kompleksą – apie 65 EUR,
– ekskursija po Setubal regioną – apie 65 EUR,
– akustinis fado pasirodymas ir vakarienė – apie 65 EUR,
– apžvalginė ekskursija po Lisaboną – apie 35 EUR,
•medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
•arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
• ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• už papildomą mokestį galima užsakyti kelionę su apgyvendinimu 4* viešbutyje,
vykstama su rusakalbe grupe,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Lisabonoje arba poilsį šalia esančiuose kurortuose.