Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
ANTIKINĖ GRAIKIJA 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena : Vilnius – Atėnai (2770 km)
Skrydis į Atėnus. Pervežimas į viešbutį. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.  

2 diena : Atėnai
Pusryčiai. Laisvas laikas Atėnuose. Nakvynė viešbutyje.

3 diena : Atėnai
Pusryčiai. Laisvas laikas Atėnuose arba **kruizas po Eginos, Poros ir Idros salas su pietumis ir folklorine programa. Nakvynė viešbutyje.

4 diena : Atėnai
Pusryčiai. Laisvas laikas arba **išvyka aplankant Šv.Potapijaus moterų vienuolyną, vieną iš labiausiai žinomų ir gerbiamų stačiatikių šventovių Graikijoje. Čia saugojami Šv.Potapijaus palaikai, taip pat, paskutinio Bizantijos imperatoriaus Konstantino motinos palaikai. Aplankomas archeologinis Korinto miesto kompleksas: V a. pr.Kr tai buvo vienas galingiausių senosios Graikijos miestų, kuriame kūrėsi senosios Graikijos architektūra. Nemėja – antikinis miestas, garsėjęs savo organizuotomis sporto žaidynėmis, kurios nenusileisdavo populiarioms Olimpijos žaidynėms. Būtent čia savo pirmąjį žygdarbį atliko Dzeuso sūnus Heraklis. Apsilankymas vyno ūkyje, kur pasakojama apie vyno gamybą, aplankomi vyno rūsiai, pasivaikščiojama tarp laukuose svyrančių vynuogių kekių. Kelių rūšių vyno degustacija. Vėliau – galimybė jo įsigyti  čia pat esančioje parduotuvėje. Sugrįžimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.

5 diena : Atėnai – Delfai (150 km) – Meteoros (300 km)
Pusryčiai. Ekskursija į *Delfus – vieną svarbiausių antikinės Graikijos vietų, kurios istorija siekia Mikėnų periodą. Antikos laikais manyta, kad Delfai yra pasaulio centras. VIII a. pr. Kr. miestas pagarsėjo, kaip Apolono buveinė, į kurią žmonės atvykdavo garbinti dievo ir per orakulą klausti jo patarimų. Ekskursijos metu lankomi Apolono šventyklos griuvėsiai, stadionas, kuriame kas ketveri metai vykdavo Pitinės žaidynės, Kastalijos šaltiniai. Kiekvienas, įeinantis į Delfų teritoriją, turėdavo apsiprausti šių šaltinių vandeniu. Atėniečių lobynas, pastatytas po pergalingo Maratono mūšio, Dionizo teatras – vienas geriausiai išlikusių antikinių teatrų Graikijoje bei hipodromas. Išvykimas į Meteoras. Nakvynė viešbutyje.
  
6 diena : Meteoros – Atėnai (410 km)  
Pusryčiai. Ekskursija į *Meteoros vienuolynus, pastatytus 300 metrų aukštyje ant sunkiai pasiekiamų smiltainio uolų. Dviejų pagrindinių vienuolynų – Gegano Meteoro ir Megalo Meteoro įkūrėju laikomas šventasis Afanasijus – vienuolis, nusileidęs nuo Atono kalno. Pasak legendos, vienuolio buveinė buvo taip aukštai, kad jį galėjo ten užnešti tik angelas ar erelis. Vėliau buvo pastatyti dar virš dvidešimties vienuolynų, bet dauguma jų XIX a. buvo sugriauti, o dabar išlikę tik šeši veikiantys vienuolynai. Ekskursijos metu lankomi du vienuolynai, kuriuose gausu Bizantijos laikų meno kūrinių. Laisvas laikas. Išvykimas į Atėnus. Nakvynė viešbutyje.  

7 diena : Atėnai
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Atėnus – vieną seniausių Europos miestų, vardą gavusį nuo senovės graikų deivės Atėnės vardo, savo istoriją skaičiuojantį nuo neolito laikų. Čia gimė pirmoji demokratija, Olimpinės žaidynės ir idealistinė filosofija. Atėnus iš vienos pusės supa kalnai, o iš kitos – jūra. Lankoma prezidentūra, Olimpinis stadionas, Dzeuso šventykla – didžiausia šventykla Graikijoje, kuri pradėta statyti VI a. pr. Kr. Ekskursija toliau tęsiama aplankant Atėnų universitetą ir Akademiją bei svarbiausią vietą šiame mieste, Atėnų simbolį – *Akropolį. Tai buvusi senovės Atėnų tvirtovė, šventykla, visuomeninio gyvenimo centras ir viso Atėnų miesto simbolis, iškilęs virš miesto ant didelės kalvos. **ekskursija į Suniono iškyšulį aplankant Poseidono šventyklą, pastatytą ant kalvos viršūnės su nuostabiu vaizdu į Egėjo jūrą. Sugrįžimas į Atėnus.  Nakvynė viešbutyje.
 
8 diena : Atėnai – Vilnius (2770 km)
Pusryčiai. Pervežimas į oro uostą. Skrydis į Lietuvą.Pasirinkite kelionės datą:


Asmeniui dviviečiame kambaryje     -
Vienvietis kambarys     -
Vaikas iki 10 m. (2 suaug.) -
Kaina trečiam asmeniui -
Draudimas asmenims iki 65 metų -
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas,
• kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu,
ekskursijos pagal programą rusų kalba,
rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 100 EUR,
• individualus pervežimas oro uostas – viešbutis – oro uostas (apie 120 EUR) (1–3 asmenims),
• (*) pažymėti objektai (apie 62 EUR), kaina priklausys nuo grupės dydžio,
• (**) pažymėtos ekskursijos:
- kruizas po Eginos, Poros ir Idros salas su pietumis – apie 90 EUR,
- ekskursija į Suniono iškyšulį – apie 50 EUR,
- išvyka aplankant Šv.Potapijaus moterų vienuolyną, Korintą, Nemėją, vyno ūkį – apie 80 EUR,
• medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
• kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
• arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
minimalus keliaujančių skaičius – 1 asm,
galima užsisakyti 7 vakarienes – 130 EUR,
• ekskursijų kainos, ekskursijų vykdymo tvarka ir ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
• kelionė nepritaikyta riboto judrumo asmenims,
• vykstama su rusakalbe grupe,
į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
• prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.