Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
IZRAELIS – JORDANIJA 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą1 diena: Vilnius – Tel Avivas (2630 km) – Netanija (30 km)
Skrydis į Tel Avivą. Pasitikimas oro uoste. Pervežimas į viešbutį Tel Avive. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Netanija – Jeruzalė (100 km) – Netanija (100 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Jeruzalę – vieną seniausių pasaulio miestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miesto statusas ginčytinas. Izraelis kontroliuoja visą miestą ir yra paskelbęs Jeruzalę savo sostine, tačiau nemažai musulmoniškų valstybių to nepripažįsta. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. pr. Kr. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Netanija – Nazaretas (75 km) – Tiberija (30 km) – Tabha (15 km) – Netanija (122 km)
Pusryčiai. Išvykimas link Nazareto – Izraelio arabų sostinės. Miesto gyventojų dauguma yra arabai. Nazaretas įsikūręs kalvų grandinėje, tad jis išsidėstęs 320–490 m virš jūros lygio, 25 km į vakarus nuo Galilėjos ežero. Toliau aplankoma Marijos Apreiškimo bazilika, kuri pastatyta ant IV a. stovėjusios šventyklos, joje yra išlikusi grota, kurioje Švč. Mergelei Marijai apsireiškė archangelas Gabrielius ir pranešė džiugią žinią. Iš Nazareto vykstama į Tiberiją, tai miestas – kurortas, vakariniame Kinareto ežero krante, įkurtas I a. ir pavadintas Romos imperatoriaus Tiberijaus vardu. Ekskursija tęsiama aplankant Tabhoje esančią duonos ir žuvies dauginimo bažnyčią, Palaiminimų kalną – Kalno pamokslo vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Jafa (6 km) – Netanija (39 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Izraelio sostinę – Tel Avivą. Toliau vykstama į Tel Avivo priemiestį Jafą – seniausią Palestinos miestą. Jafa – kultūrų kryžkelės vieta, kur buvo statoma biblinė Nojaus arka, netoli kranto jūroje kyšo neaukštos mitinės graikų Andromedos uolos, svetingame mieste prie jūros buvo apsistojęs krikščionių apaštalas Petras. Ne veltui Jafa vadinama ne vien turistų, bet ir vietinių gyventojų mėgstamiausia pasivaikščiojimų vieta. Deimantų biržos lankymas. Sugrįžimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Netanija – Džerašas (140 km) – Amanas (60 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Jordaniją, pasienio formalumai, sienos kirtimas. Atvykimas į Džerašą – graikų-romėnų miestą, kuriame išlikę gigantiškos kolonų gatvės, teatrai, amfiteatras, šventyklų ir pirčių liekanos. Išvykimas į Jordanijos sostinę Amaną. Atvykus, apžvalginė ekskursija po Amaną – miestą, įkurtą amonitų 1500 m. pr. Kr. Ekskursijos metu aplankomi senoviniai miesto kvartalai. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Amanas – Petra (240 km) – Amanas (240 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Petrą, kadaise egzistavusios Nabatėjos karalystės sostinę. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą ir Septynių Naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą, dar vadinama raudonąja dykumos rože. Čia puikiai išsilaikę rausvose uolose iškalti statiniai ir statulos, pakerintys kiekvieną čia apsilankiusį. Apžvalginė ekskursija po Petrą: nabatėjų iždinė – puikiai išlikusi kapavietė, šventyklos, romėnų teatras. Vakarienė. Sugrįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Amanas – Madaba (45 km) – Nebo kalnas (10 km) – Netanija (120 km)
Pusryčiai. Aplankomas Amano citadelėje (Jabal al-Qal’a) įsikūręs Nacionalinis archeologijos muziejus. Toliau lankoma Madaba („mozaikų miestas“) – Šv. Jurgio bažnyčioje saugomas garsusis Šventosios žemės žemėlapis. Pakilimas į Nebo kalną, nuo kurio Mozė savo tautai rodė pažadėtąją žemę. Sugrįžimas į Izraelį. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Netanija – Tel Avivas (30 km) – Vilnius (2630 km)
Pusryčiai. Pervežimas į Tel Avivo oro uostą. Skrydis į Lietuvą.Pasirinkite kelionės datą:


Asmeniui dviviečiame kambaryje     -
Vienvietis kambarys     -
Vaikas iki 12 m. (2 suaug.) -
Kaina trečiam asmeniui -
Draudimas asmenims iki 65 metų -
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -

Į kelionės kainą įskaičiuota:
•  pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00 – 22.00 val.),
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose,
•  maitinimas: 7 pusryčiai, 2 vakarienės,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Izraelyje, Jordanijoje,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•  skrydžio bilietai: nuo 130 EUR,
•  Jordanijos viza (apie 30 USD) – mokama vietoje,
•  Jordanijos pasienio mokesčiai (apie 65 USD) – mokama vietoje,
•  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•  kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
•  arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
•  yra galimybė užsakyti 5 vakarienes (apie 105 EUR),
•  yra galimybė užsakyti kelionę su apgyvendinimu aukštesnės kategorijos viešbutyje,
•  ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
•  turistai Izraelyje ir Jordanijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
•  į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
•  asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją,
•  prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.