Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
ISPANIJA – KARALIŲ MIESTAI 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė


Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą


1 diena : Vilnius – Barselona (2770 km)
Skrydis į Barseloną. Pervežimas į viešbutį. Nakvynė viešbutyje.

2 diena : Barselona – Peniskola (230 km) – Valensija (150 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po Barseloną – antrą pagal dydį ir patį kosmopolitiškiausią Ispanijos miestą, garsėjantį architektūros paminklais, lankytinomis vietomis ir vienais įdomiausių kultūrinių objektų Europoje. Šv. Šeimynos bažnyčia (Sagrada Familia) – miesto simbolis, architekto A. Gaudi žymiausias kūrinys, kurio statyba tapo autoriaus gyvenimo darbu. Toliau lankomi Montžuiko kalnas, nuo kurio atsiveria nuostabios Barselonos miesto panoramos, gražusis Paceo Gracija bulvaras su išskirtiniais A. Gaudi suprojektuotais Mila ir Battlo namais, Katalonijos aikštė. Išvykimas į Valensiją – miestą, kuris turi labai ilgą ir turtingą istoriją. Valensija laikoma populiaraus ispaniško patiekalo iš ryžių – paeljos gimtine. Pakeliui aplankomas viduramžių Peniskola miestelis, įsikūręs jūros pakrantėje ir labiausiai išgarsėjęs didinga Papa Luna pilimi. Jūros platybės, paplūdimiai ir šalia stūgsanti didžiulė pilis su aukštomis sienomis sužavi visus čia atvykstančius turistus. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje. Pastaba: žiemos sezonu t.y. nuo lapkričio iki kovo mėnesio, vietoje Peniskola miestelio iš išorės yra apžiūrimas „Mokslo ir Meno miestas“ Valensijoje – pasaulinio garso ispanų architekto ir inžinieriaus Santjago Calatrava kūrinys.

3 diena : Valensija – Madridas (355 km)
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija po trečią pagal dydį Ispanijos miestą – Valensiją: senamiestis, gotikinė XIII a. katedra, kurioje saugoma Šv. Gralio taurės kopija. Aplankomas įžymusis Llardo porceliano fabrikas. Čia eksponuojami gražiausi, meniškiausi ir istoriniai porceliano gaminiai ir susipažįstama su jų gamyba. Išvykimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena : Madridas
Pusryčiai. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Madridą – vieną įspūdingiausių Europos sostinių, kurios istorijos šaknys glūdi dar X a. Pasivaikščiojimas viena pagrindinių Madrido aikščių – „Saulės vartai“, kurios viduryje stovi Karolio III statula ir žymioji statula – lokys prie žemuoginio medžio – Madrido simbolis. Jis simbolizuoja, kad Madridas – Ispanijos širdis. Aplankomas senasis Madrido centras bei žymiausi bulvarai ir prospektai. Karalių rūmai – Ispanijos karalių rezidencija nuo Karlo III iki Alfonso XIII laikų. Tai – milžiniško dydžio ir grožio statinys. Laisvas laikas. Vakare siūloma pasigrožėti nacionalinių šokių – *flamenko šou. Flamenko kaitina kraują ir sielą, tai aistros šokis, kuris nepalieka abejingų. Gitara, dainininkas ir šokėja – tai tikrasis ispaniškasis flamenko. Nakvynė viešbutyje.

5 diena : Madridas – Toledas (75 km)
Pusryčiai. Tęsiama apžvalginė ekskursija po Ispanijos sostinę: Kolumbo ir Ispanijos aikštės, Rekoletas ir Kasteljano bulvarai, Paseo Prado alėja – nuo įkūrimo XVIII a., tai mėgstamiausia vieta pasivaikščiojimams, Debot šventykla, Atoča stotis, Las Ventas arena. Pietūs. Išvykimas į Toledą – vieną svarbiausių istorinių ir kultūrinių Ispanijos centrų. Kadaise būtent šis miestas buvo senoji Ispanijos karalystės sostinė. Ekskursija po miestą, aplankant didingąją Toledo katedrą, kurios interjere ir eksterjere susipina skirtingi architektūros stiliai. Toliau lankoma Šv. Tomo bažnyčia, kurioje saugomas El Greko šedevras, sinagoga. Sugrįžimas į Madridą. Nakvynė viešbutyje.

6 diena : Madridas – Saragosa (315 km) – Kosta Brava (390 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Saragosą – penktą pagal dydį Ispanijos miestą, įkurtą romėnų I a. pr. Kr. Ekskursija po istorinę Saragosos dalį, kurios metu galima aplankyti Šv. Mergelės Pilar baziliką, katedrą, Gojos paminklą. Išvykimas į Kosta Brava pakrantę. Vakarienė. Vakarinis pasivaikščiojimas po Loret de Mar kurortą, aplankant „Kačių namo“ muziejų. Nakvynė viešbutyje.

7 diena : Kosta Brava – Figueres (90 km) – Žirona (40 km) – Kosta Brava (40 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Ispaniškų vynų degustacija. Pietūs. Ekskursija į Figueres – miestą, kurį išgarsino čia įkurtas Salvadoro Dali teatras–muziejus, antras pagal lankomumą muziejus Ispanijoje, lankytojų gausa nusileidžiantis tik Prado muziejui. Tai žaisminga vieta, užimanti senąjį miesto teatrą, kurios projektavimui ir statybai vadovavo pats S. Dali Išvykimas į Žironą. Atvykus ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: senamiestis, katedra, žydų kvartalas. Sugrįžimas į Kosta Brava pakrantę. Vakarienė. Nakvynė viešbutyje.

8 diena : Kosta Brava – Barselona (100 km) – Vilnius (2770 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas. Pervežimas į Barselonos oro uostą Skrydis į Lietuvą.


Į kelionės kainą įskaičiuota:
•pervežimas: oro uostas – viešbutis – oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 09.00–20.00 val.),
•7 nakvynės 3* viešbučiuose,
•maitinimas: 7 pusryčiai, 3 vakarienės, 2 pietūs,
•kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Ispanijoje,
•ispaniškų vynų degustacija,
•ekskursijos pagal programą rusų kalba,
•rusakalbio kelionės vadovo paslaugos.


Į kelionės kainą neįskaičiuota:
skrydžio bilietai: nuo 120 EUR,
•kai kuriuose viešbučiuose mokamas kurorto mokestis – 1–3 EUR asm./d,
•(*) pažymėtas objektas – flamenko šou (apie 35 EUR),
•gėrimai pietų ir vakarienių metu,
•medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
•arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
•ekskursinių objektų lankymo tvarka gali keistis,
į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
•vykstama su rusakalbe grupe,
•galima užsakyti kelionę su apgyvendinimu 4* viešbutyje,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.

Galima užsisakyti papildomas nakvynes Barselonoje arba poilsį prie jūros Kosta Brava kurortuose