Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
TOSKANA – RENESANSO PERLAS (iš Milano) 8D./7N.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Užsakant internetu taikome 2% nuolaidą

1 diena: Vilnius – Milanas (2000 km)
Skrydis į Milaną. Savarankiškas atvykimas į viešbutį arba ***individualus pervežimas. Apžvalginė ekskursija po Europos madų sostinę Milaną: Milano katedra – tai didžiausia pasaulyje gotikinė katedra, kurios statyba pradėta valdant kunigaikščiui Galeazzo Visconti dar XIV a., o pabaigta tik XIX a. pradžioje. Pasakojama, kad darbų pabaigą paspartino imperatoriaus noras šioje vietoje būti karūnuotu Italijos karaliumi. Toliau apžiūrimi La Scala teatras, Viktoro Emanuelio II galerija – XIX a. prekybinė arkada su įspūdingu stiklo ir metalo stogu. Sforcų pilis, pastatyta XIV a. Viskonci pilies vietoje. Architektūrinį ansamblį sudaro rūmai, juosiami sienos su kampiniais bokšteliais, pagrindiniai vartai, vidaus kiemeliai. Tai viena prabangiausių Italijos pilių. Rūmuose eksponuojama senovinių baldų, paveikslų, muzikinių instrumentų ir ginklų kolekcijos. Rūmuose saugomas paskutinis nebaigtas Mikelandželo kūrinys – „Pieta Rondanini“. Nakvynė viešbutyje.

2 diena: Milanas – Florencija (315 km)
Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Florenciją. Įsikūrimas viešbutyje. Apžvalginė ekskursija po Florenciją – renesanso kultūros lopšį: gotikinė Santa Marijos del Fiorės katedra, Džoto varpinė, Sinjorijos aikštė, miesto simbolis – Ponte Vechio tiltas, garsėjantis auksakalių dirbtuvėlėmis. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

3 diena: Florencija – Siena (75 km) – Florencija (75 km)
Pusryčiai. Atvykimas į Sieną – vieną gražiausių Italijos miestų, išsaugojusių viduramžių dvasią. Apžvalginė ekskursija po Sieną: del Campo – kriauklės formos aikštė, katedra, senoji pilis, Della Merkancija lodžija ir Baptisterija. Sugrįžimas į Florenciją. Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

4 diena: Florencija – Piza (85 km) – Luka (18 km) – Florencija (79 km)
Pusryčiai. Ekskursija į Pizą – Toskanos regione įsikūrusį miestą, kuris viduramžiais turėjo savo laivyną. Šį miestą išgarsino žymusis svyrantis Pizos bokštas, turistų labiausiai lankomas objektas mieste. Campo dei Miracoli (Stebuklų laukas) – pagrindinė miesto aikštė, kurią supa garsūs Pizos statiniai: katedra, Baptisterija bei lankomiausias objektas mieste – Pizos bokštas. Šis architektūros paminklas pradėtas statyti XII a., o pabaigtas tik XIV a. viduryje. Sugrįžimas į Florenciją. Laisvas laikas. **Ekskursija į Ufici galeriją arba Pitti rūmus. Pageidaujantiems **ekskursija į Luką. Aplankomas senovinis, etruskų įkurtas Lukos miestas, per kurį ėjo šilko kelias į Europą. 4 km ilgio senamiesčio gynybinė siena, Napoleono aikštė, Šv. Frediano bazilika (Basilica di San Frediano) – seniausia šventykla mieste, ovalo formos miesto aikštė, kurią supa daugiaaukščiai senoviniai namai – šioje aikštėje ankščiau buvo romėnų amfiteatras. Nakvynė viešbutyje.

5 diena: Florencija
Pusryčiai. Laisvas laikas. Vyno ir užkandžių aperityvas tradiciniame vyno rūsyje Florencijoje. Pageidaujantiems *vakarienė itališkame restorane su spektakliu. Nakvynė viešbutyje.

6 diena: Florencija – Roma (275 km) – Florencija (284 km)
Pusryčiai. Laisvas laikas Florencijoje arba **ekskursija į Romą. Apžvalginė ekskursija pėsčiomis po Romą pradedama nuo žavingosios Navonos aikštės, Panteonas – II a. romėnų inžinerijos stebuklas su milžinišku kupolu, Venecijos aikštė, kuria pradėjo važinėti pirmieji arklių traukiami autobusai, iš išorės apžiūrimas Romėnų forumas – didžiulis architektūrinis ansamblis, išsidėstęs tarp Palatino ir Kapitolijaus kalvų, Konstantino arka, Kapitolijaus kalva – viena iš septynių kalvų, ant kurių buvo įkurta Roma. Toliau iš išorės apžiūrimas bene žymiausias Romos statinys – Koliziejus. Tai seniausias pasaulyje amfiteatras, menantis legendines gladiatorių ir laukinių žvėrių kovas. Laisvas laikas Romoje arba **ekskursija į Vatikano muziejų, kur sukaupta viena iš didžiausių pasaulyje dailės kolekcijų bei aplankoma Siksto koplyčia, kurioje bus galima pasigėrėti Mikelandželo sukurtu šedevru. Sugrįžimas į Florenciją. Nakvynė viešbutyje.

7 diena: Florencija – Milanas (315 km)
Pusryčiai. Išvykimas traukiniu į Milaną. Įsikūrimas viešbutyje.Laisvas laikas. Nakvynė viešbutyje.

8 diena: Milanas – Vilnius (2000 km)
Pusryčiai. Savarankiškas išvykimas į oro uostą arba ***individualus pervežimas. Skrydis į Lietuvą.Pasirinkite kelionės datą:


Asmeniui dviviečiame kambaryje     -
Vienvietis kambarys     -
Vaikas iki 12 m. (2 suaug.) -
Kaina trečiam asmeniui -
Draudimas asmenims iki 65 metų -
Asmenims nuo 65 metų draudimas pagal atskirą užklausimą -

Į kelionės kainą įskaičiuota:
•  pervežimas: oro uostas-viešbutis-oro uostas (atskrendant/išskrendant tarp 12.00–20.00 val.),
•  7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
•  kelionė turistinės klasės autobusu/mikroautobusu Italijoje,
•  rusakalbio kelionės vadovo paslaugos,
•  ekskursijos pagal programą rusų kalba,
•  vyno ir užkandžių aperityvas.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
•  skrydžio bilietai: nuo 60 EUR,
•  (***) individualus pervežimas (1–3 asm.): Bergamo oro uostas-viešbutis-Bergamo oro uostas – 250 EUR,
•  vakarienė itališkame restorane – 60 EUR,
•  (**) pažymėtos ekskursijos (apie 185 EUR):
- ekskursija į Romą (apie 70 EUR),
- ekskursija į Vatikano muziejų (įėjimo bilietai į Vatikano muziejų įskaičiuoti) (apie 50 EUR),
- ekskursija į Luką (35 EUR),
- ekskursija į Ufici galeriją arba Pitti rūmus (pasirinktinai) (įėjimo bilietai įskaičiuoti) (apie30 EUR),
•  atvykus viešbučiuose mokamas miesto mokestis (apie 2–6 EUR asm./d.),
•  audio įranga visos kelionės metu (apie 15 EUR),
•  medicininių išlaidų draudimas kelionės metu,
•  kai kurių lankomų vietovių ir objektų gidų paslaugos,
•  arbatpinigiai, asmeninės ir kitos nepaminėtos išlaidos.

Pastabos:
•  galima užsakyti 7 vakarienes Italijoje – 90 EUR,
•  už papildomą mokestį galima užsakyti kelionę su apgyvendinimu 4* viešbutyje,
•  ekskursinių objektų lankymo tvarka ir kainos gali keistis,
•  į kai kurias ekskursijas paimama ne iš viešbučių, bet iš tam tikrų vietų,
•  vykstama su rusakalbe grupe,
•  esant ankstyvam skrydžiui iš Milano paskutinę kelionės dieną, ekskursija po Milaną gali būti vykdoma 1-ą kelionės dieną,
•  prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.