Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu

Poilsis ESPERANZA RESORT & SPA 5*

Šis prabangus, ekologiškas, spa viešbutis yra puiki vieta atrasti natūralų Lietuvos grožį bei mėgautis didžiule pramogų įvairove ištisus metus. Viešbutis puikiai tinka tiek individualiam poilsiui, tiek grupėms. „Esperanza Resort“ siūlo 34 skoningai, klasikiniu stiliumi, įrengtus kambarius nerūkantiems ir jame gali apsistoti daugiau nei 80 svečių.

„SPA Esperanza“ – poilsio oazė Jums, kurioje pamiršite visus rūpesčius ir pasinersite į dangiškus malonumus. Įsikūrusi Aukštadvario nacionaliniame parke, privačiame tankaus žalio miško lopinėlyje, „SPA Esperanza“ siūlo išskirtinę ramybę ir prabangą kiekvienam norinčiam pabėgti nuo šurmulio ir skirti daugiau dėmesio sau bei atkurti vidinę pusiausvyrą.
Karšta vonia ar masažas salone suteikia tik laikiną atsipalaidavimą – vos išėję vėl būsite apsupti triukšmingos aplinkos ir įtempto kasdienio gyvenimo. Jūsų kūnui reikia ne to. Jam reikia gilaus ir tikro poilsio, kuris suteiktų ramybės, vidinio tvirtumo bei naujų jėgų ir Jums sugrąžintų sveiką gyvybinę energiją. Tikrai ir giliai atsipalaidavę, pajusite, kaip atsipalaiduoja ir mintys.
Būtent tokį giluminį poilsį galite patirti pas mus. Pasiūlysime jums unikalias procedūras, kurias atliekame išskirtiniais, vieninteliais tokiais visame mūsų Rytų Europos regione įrenginiais. Novatoriški, specialių technologijų ir pritaikyti prie natūralių žmogaus organizmo savybių, jie poilsį pavers nepakartojamu ir jums paliks tik geriausius įspūdžius.
„SPA Esperanza“ Jūsų laukia dar nepatirtas tikrasis poilsis, kuris atgaivins kūną ir mintis bei suteiks naujų jėgų ir pozityvios energijos.

Kambarių tipai:
STANDARD/SINGLE CLASSIC
Šis kambarys yra skirtas gyventi vienam arba porai, o iškiliai linguojančios pušys, miško garsai ir kvapai atsliuogiantys pro langą leis tiesiog pasimėgauti komfortu, kurį sukūrėme Jums ir tik dėl Jūsų.
SUPERIOR CLASSIC
Šis kambarys yra erdvesnis nei standartinis kambarys ir siūlo visus tuos pačius aukščiausios klasės patogumus. Puikus trumpoms romantiškoms atostogoms ar šeimadieniams su vaikais. Kambaryje gali apsistoti iki 3 asmenų.
SUPERIOR TERRACE
Tokio pat dydžio kaip Superior Classic kambarys, bet su bendra terasa. Šie kambariai yra antrame aukšte su vaizdu į ežerą ar į mišką. Kambaryje gali apsistoti iki 3 asmenų.
CHARME SUPER LUX
Šis kambarys yra tiesiog prabangos oazė įsikūrusi miške. Žodžiais sunku apibūdinti šio kambario komforto ir grožio. Tačiau nepasikliaukite vien mūsų žodžiais – atvykite ir patirkite „Super Lux“ patys.
FAMILY SUITE
Šis kambarys suteikia malonumo visai šeimai. Erdvūs apartamentai su dviem miegamaisiais, dviem vonios kambariais. Amerikiečių karališko dydžio lova viename miegamajame, europiečių karališko dydžio lova ir viengulė lova – kitame. Galite jaustis komfortiškai, tuo pačiu metu stebėdami savo vaikus. Nepriekaištingas jaukumo ir komforto derinys viename. Gali apsistoti iki 4 ar 5 asmenų.
EXCLUSIVE VILLA
Prašmatnioji vila siūlo pirmiausiai privatumą, tuo pačiu ir prabangų poilsį bei komfortą. Ištaigingai įrengtuose dviejuose miegamuosiuose, erdvioje svetainėje su židiniu, dvejose terasose pajusite šiltą ir jaukią atmosferą.