Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu


Viešbutis GABIJA 4* Palangoje


„Gabija“ plačiai pasitinka svečius vienoje gražiausių Palangos kurorto vietų – priešais pagrindinius vartus į Birutės parką. Erdvės pojūtis, gamtos artumas ir tvyranti ramybė kuria unikalią aplinką, harmoningai papildančią viešbučio teikiamą komfortą.
 
Jūsų paslaugoms:
•    56 įvairių kategorijų patogiai įrengti numeriai – dviviečiai, dviviečiai su balkonais, liuksai, apartamentai. Kambariai itin erdvūs, standartinio dviviečio plotas – nuo 20 kv.m. Kambariuose vyrauja gamtos atspalviai, nuteikiantys ramiam poilsiui. Yra sujungiamų numerių, tad labai patogu atvykti su šeimomis. Visuose kambariuose bei bendrose erdvėse veikia bevielis internetas.
•    Restoranas ir lauko terasa. Gausūs ir sotūs pusryčiai yra viešbučio „Gabija“ vizitinė kortelė – svečiai mėgaujasi pusryčiais kas rytą nuo 8:00 iki 11:00 val, o sekmadieniais galima pasimėgauti vėlyvais šventiniais pusryčiais nuo 8:00 iki 12:00 val. Čia taip pat kviečiame maloniai papietauti – verslo pietūs darbo dienomis nuo 12:00 iki 15:00 val., romantiškai praleisti laiką vakarais. Siūlome plačią vynų kortą, kurioje platus vynų rūšių pasirinkimas, didžioji dalis yra mūsų pačių atrinkti ir atsivežti iš Ispanijos, Austrijos vyninių. Aptarnaujame banketus (60 – 150 asmenų), ruošiame furšetus (100 – 170 asmenų) ir šventinius vakarėlius įmonėms, bei rengiame privačias šventes – vestuves, gimtadienius, šeimos susibūrimus.
•    Sveikatingumo centras. Šiame komplekse svečiai atsipalaiduoja plaukiodami baseine su povandenine srove, masažinėje vonioje, kaitinasi garinėje pirtyje ir saunoje. Kūno grožiui ir gerai savijautai užtikrinti – puiki treniruoklių salė.  Įspūdingi vaizdai pro didžiulius baseino langus leidžia pajusti tikrą poilsio pilnatvę… Viešbučio svečiams apsilankymas sveikatingumo centre rytinėmis valandomis yra nemokamas; o miesto svečiai ir gyventojai – prisiekę vandens ir pirčių mylėtojai,- gali įsigyti nuolatinius abonementus ir taip pat mėgautis šiais malonumais!
•    Konferencijų centras. Čia idealios sąlygos dalykiniams susitikimams, mokymams,  seminarams, suvažiavimams ir tarptautinėms konferencijoms rengti. Patogiai telpa nuo 10 – 20 asmenų Mažojoje salėje „Parkas“ iki 150  asmenų Didžiojoje salėje „Jūra“. Didžioji salė ypatinga tuo, kad pro didelius langus gausiai patenka dienos šviesa, o akį džiugina didžiulės pušys; tuo pačiu yra sukurtos sąlygos patalpos užtamsinimui. Mažoji salė, turinti lauko terasą, itin patraukli nedidelėms kompanijoms. Oro vėdinimo sistema, kondicionavimas, reikalinga organizacinė technika užtikrina tinkamą aplinką protiniam darbui. Taip pat rengiame kavos pertraukėles, rūpinamės dalyvių pietumis, vakariene, bei pramoginės dalies organizavimu.
•    Automobilių stovėjimo aikštelė ir kameromis stebima viešbučio teritorija Jūsų turto saugumui.

Jus aptarnaujantis personalas – malonus ir dėmesingas. Suteikiantis visą reikiamą informaciją, padedantis kilus problemoms, patariantis jeigu nežinote, kaip pasielgti, kur nueiti ar ką pamatyti nuostabiausiame Lietuvos pajūryje – Palangoje.