Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu

LATVIJA – BIRŽŲ TVIRTOVĖ IR DEGUSTACINĖ PROGRAMA "ŽALDOKO ALUS" 1D.

Rundalės rūmai – Bauskės pilis – Biržai

Nereikia toli keliauti, kad atrastum rūmus pilnus ekstravagantiškos prabangos, barokui būdingo tviskėjimo, kad pajustum siela ir kūnu galantiško amžiaus šarmą... Tai Rundalės rūmai, parkas - tikras latviškas Versalis.

Vykstame į svečius pas kaimynus latvius ir lankysime vietas, kuriomis jie didžiuojasi, rodo atvykstantiems svečiams.

Aplankomi objektai: Rundalės rūmai projektuoti italų kilmės architekto B. Rastrelli. Ekskursija po rūmus. Pilyje yra 138 kambariai. Pasivaikščiosime po puošnias Baltąją ir Auksines sales, apžiūrime valgomąjį, hercogo E. J. Birono apartamentus, hercogienės miegamąjį, modernų tų laikų hercogienės tualetą. Užsuksime ir į rūmų virtuvę, kur pamatysime atvirus židinius su masyviais žalvariniais puodais, iešmus ant kurių kepdavo veršiukus. Pasivaikščiosime prancūziško stiliaus parko takeliais, pasigrožėsime žydinčių rožių krūmais.
Bauskės pilis – tai Latvijos karinės architektūros pavyzdys. Statinys yra vienintelė iš dalies išlikusi Kuržemės ir Žiemgalos hercogų Ketlerų rezidencija. Bauskės panorama nuo pilies bokšto, pažintis su senųjų įtvirtinimų – bastionų ir pylimų – sistema pilies teritorijoje. Po to keliausime į Lietuvą, į Biržus. Biržų tvirtovėje ekskursija ir degustacinė programa „Žaldoko alus". Programoje dalyvauja folklorinis ansamblis. Čia ne tik pamatysime visus alaus gamybai naudojamus įrankius, sužinosime alaus virimo subtilybes, ragausime biržietišką alų, užkąsdami sūriu, duona... O folklorinis ansamblis dainuos šio krašto dainas, pūs ragus, šoks ir mus šokdins. Po to apžiūrėsime Astravo dvaro rūmus, pasivaikščiosime pėsčiųjų tiltu, per Širvėnos ežerą. Keliausime pasižvalgyti po apylinkes pasižiūrėti įgriuvų... (jų apie 8000) ir atvyksime modernią, šiuolaikišką "Rinkuškių" alaus daryklą. Ekskursija po daryklą ir čia gaminamo alaus degustavimas (6 rūšių). Prie alaus duona, sūris, karštas kibinas ir kt. užkandžiai.


Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus, kelionės datos. Kelionių specialistai pasiruošę operatyviai paskaičiuoti Jūsų pasirinktos kelionės sąmatą.

Dėl kelionių informacijos bei užsakymų kreiptis:
el. paštu:
info@topturas.lt;
Tel.: +370 655 69 113