Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu

Sovietmečio palikimas (1 variantas – Vilnius ir jo apylinkės)

Aplankomas KGB muziejus – istorinio-memorialinio profilio. (Ekspozicijos: KGB kalėjimas, mirties nuosprendžių vykdymo patalpa, partizaninis karas, trėmimai, KGB 1954-1991 metais). *Pietūs ir ekskursija Televizijos bokšte – aukščiausiame statinyje Lietuvoje(326,4m). Prie įėjimo į bokštą - kryžiai ir paminklai, įamžinantys vieną didžiausių šalies kovų už nepriklausomybę. Vakare “1984m. Išgyvenimo drama” šaltojo karo bunkeryje – dviem valandoms persikėlimas į praeitį ir buvimas totalitarinės valstybės piliečiu. Išgyvenimo stovykla „1984“ sukurta tam, kad primintų, sovietmečio režimą ir parodytų kaip toli per septyniolika Nepriklausomybės metų pažengė Lietuva.

Galimi trys programų variantai:

1. „1984“ Išgyvenimo Stovykla:
Trukmė 2 val. Minimalus asmenų skaičius 20, maksimalus 40, į paketo kainą įskaičiuota:
 
• šou, trukmė 1,5 val;
• pasitikimo gėrimas – sovietinė kava;
• karšti pietūs arba vakarienė (su stikliuku degtinės, jeigu jus pageidaujate....);
• specialus sovietų piliečio sertifikatas;
• pasirenkamas bet koks daiktas iš autentiškos sovietinės parduotuvės ir pasiimamas namo kaip 1984 išgyvenimo dramos suvenyras.
2. „1984“ ekskursija po sovietinį bunkerį su sovietų armijos karininku – gidu.

Ekskursijoje bus keli šou elementai. Trukmė – 1 val. Minimalus asmenų skaičius 20, maksimalus 40.

3. „ 1984“ išgyvenimo drama sovietiniame bunkeryje ir vakarėlis „nominklatūriniam“ stiliuje.

Po šou programos, Jūs galėsite sudalyvauti specialiame vakarėlyje Centriniam Komunistų partijos komiteto restorane – bunkeryje, pilna vakarienė, brendis ir sovietmečio muzika. Šokiai ir linksmybės iki aušros, jeigu pavargsite – pailsėsite minkštoje kameroje...

Ekskursija galima esant ne mažiau negu 25 asmenims, maksimalus dalyvių skaičius 40. Vakarėlio trukmė neribojama.

Pastaba: šou programoje gali dalyvauti tik tie asmenys, kas pasirašė dalyvio sutikimo anketą, esant specialiom sąlygom, vykstant šou. Programa nerekomenduojama vaikams, jaunesniems negu 12 metų.

Spektaklyje gali dalyvauti asmenys nuo 15 metų, prieš tai pasirašę specialų SUTIKIMĄ:

1. „1984. Išgyvenimo dramos“, vykstančios sovietinio bunkerio teritorijoje ir bunkeryje, žiūrovai - akcijos dalyviai tampa 1984-ųjų SSSR piliečiais.
2. Dalyviams bus duodami nurodymai, kurie turi būti besąlygiškai vykdomi.
3. Nurodymų nevykdantieji gali būti baudžiami įvairiomis bausmėmis, įskaitant pašalinimą iš akcijos.
4. Dalyviai patvirtina, kad jų sveikatos būklė leidžia būti uždarose požeminėse patalpose ir atlikti fizines užduotis.
5. Dalyviai atsako už savo asmeninių daiktų saugumą.
6. Jei dalyvis pašalinamas iš akcijos ar pasišalina pats, pinigai už bilietą negrąžinami.
7. Akcija prasideda, kai dalyviai pasirašo šį sutikimą ir įžengia į bunkerio teritoriją.
Registracija - išankstinė.
Registruojant 20-40 žmonių grupę, spektaklis - bet kurią dieną.

Sovietmečio palikimas (2 variantas – Plokštinės požeminių balistinių raketų bazė (Žemaitijos nacionalinis parkas), Kryžių kalnas (Meškuičių seniūnijoje, Šiaulių rajonas).

Dienos kelionė į „Plokštinės požeminių balistinių raketų su termobranduoliniais užtaisais“ bazę. Bazė Plokštinėje atsirado kaip ginklavimosi varžybų tarp Sovietų Sąjungos ir Jungtinių Amerikos Valstijų vaisius. Bazei pastatyti buvo atvežta apie 10 tūkstančių statybos dalinių kareivių, kurie pradėjo statyti slaptą karinį objektą. 27 metrų gylio raketų šachtas jie kasė kastuvais, lyg šulinius...Įsikūrus Žemaitijos nacionaliniam parkui, Plokštinėje įrengta karinė ekspozicija. Ir šiandien ji primena, kokią grėsmę žmonijai kelia beprotiškos ginklavimosi varžybos. Grįžtant atgal aplankomas Kryžių Kalnas - žmonių buvimo ir tikėjimo paminklas, tai įvairiabalsis, tačiau nepaprastai harmoningas skambėjimas („Jonas Paulius II“), primenantis mums bedieviškus persekiojimus ir antireliginės priespaudos laikus.

Sovietmečio palikimas (3 variantas – Druskininkai (Grūto parkas, „Girios aidas“ – miško muziejus).

Dienos kelionė į „Grūto parką“, kuriame įrengta socialistinio realizmo dvasia sukurtų tarybinio laikotarpio veikėjų skulptūrų ekspoziciją. Galimybė pamatyti apnuogintą sovietinę ideologiją, daugelį dešimtmečių slėgusią ir žeidusią tautos dvasią. Grįždami atgal aplankome Druskininkus – M.K. Čiurlionio miestą (1875 – 1911). „Girios aidas“ – miško muziejus, jame įkurtos žvėrių ir paukščių ekspozicijos, šalia muziejaus – tautodailės skulptūrų takas.
 
Kelionės kaina priklauso nuo keliaujančiųjų skaičiaus, kelionės datos. Kelionių specialistai pasiruošę operatyviai paskaičiuoti Jūsų pasirinktos kelionės sąmatą.
 
Dėl kelionių informacijos bei užsakymų kreiptis elektroniniu paštu
incoming@topturas.lt; Tel.: (+370) 2 12 65 23; Mob.:  (+370 655) 69 113