Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
200 EUR MEDIKAMS – POILSIUI IR PAŽINČIAI SU LIETUVA!

Nuo rugsėjo 1-os dienos per pandemiją dirbę medicinos darbuotojai galės pasinaudoti 200 EUR kompensacija poilsiui ir pažinčiai su Lietuva.


Medikai, kurie galės pasinaudoti šia kompensacija bus įtraukti į VšĮ „Keliauk Lietuvoje“ elektroninę duomenų bazę. Licencijuotų medikų sąrašai bus gauti iš Sveikatos apsaugos ministerijos, o nelicencijuotų medicinos darbuotojų (paramedikų, slaugytojų padėjėjų, laborantų ir kt.) sąrašus iki rugpjūčio 3 dienos bus pateikti  savivaldybių.

Užsisakius paslaugų, kurių kaina iki  200 Eur, nepanaudota dalis nebus kompensuojama, o sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, kurie norės gauti paslaugų už brangesnių nei 200 Eur, skirtumą turės padengti savo lėšomis.

Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, turėtų kreiptis į "TOPTURO" biurą, rašyti el. paštu:  info@topturas.lt   arba pildyti formą, skambinti tel.: +370 620 75224

Turizmo paslaugomis bus galima pasinaudoti tik iš specialius reikalavimus atitinkančių tiekėjų. Ruošiame specialius paketus, tinkančius medikų atostogoms ir jūsų patogumui, juos pateiksime atskirame Facebook puslapyje

1. Kas gali pasinaudoti kompensacija:
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojai – gydytojai, akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai.
2. Norint pasinaudoti galimybę reikia pateikti:
- profesinį pažymėjimą bei jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį;
- asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją;
- užpildytą sąžiningumo deklaraciją
3. Kitos sąlygos:
- 200 EUR suma į dalis neskaldoma ir skirta vienam sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojui;
- paslaugas galima įsigyti tik iš vieno pasirinkto turizmo paslaugų teikėjo ir tik vieną kartą;
- perkant brangesnį nei 200 EUR pasiūlymą skirtumą primoka klientas, o įsigyjant pigesnį poilsio variantą skirtumas nėra grąžinamas;
- kompensacija priklauso poilsiui nuo 2020-09-01 iki 2020-11-30 d.
Sekite specialius pasiūlymus medikams mūsų Facebook puslapyje. Čia pateiksime geriausius poilsio pasiūlymus už nustatytą kompensacijos sumą.

Dažniausiai užduodami klausimai:
Kokios turizmo paslaugos bus kompensuojamos valstybės?
Apgyvendinimo paslaugos, organizuotos turistinės kelionės ir turizmo paslaugų rinkiniai, kuriuos gali sudaryti pervežimo, transporto priemonių nuomos, apgyvendinimo ir kitos neatsiejamos paslaugos, pavyzdžiui – maitinimas, sveikatingumo paslaugos ir bilietai į lankytinus objektus. Įsigytos paslaugos gali būti teikiamos tik Lietuvos teritorijoje.

Kas gali įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai – gydytojai (medicinos gydytojai, gydytojai rezidentai, šeimos gydytojai ar gydytojai specialistai), akušeriai ir bendrosios praktikos slaugytojai.

Kada bus galima įsigyti ir panaudoti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Nuo 2020 m. rugsėjo 01 d. iki 2020 m. lapkričio mėn. 30 d.

Kokia suma už suteiktas turizmo paslaugas kompensuojama valstybės?
Vienam sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojui – 200 eurų su PVM.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už mažesnę sumą?
Taip, galima, tačiau nepanaudota dalis sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams negrąžinama.

Ar galima įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas kelis kartus mažesnėmis sumomis?
Ne. Kompensuojamas turizmo paslaugas vienas sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo.

Ar galima įsigyti turizmo paslaugų už didesnę sumą?
Galima, tačiau, jei pasiūlymo, kuriuo nori pasinaudoti sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas, suma yra didesnė, skirtumą sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojas turi padengti savo lėšomis.

Kokius dokumentus reikėtų turėti su savimi? Ką reikės pateikti įsigyjant turizmo paslaugas?
Kreipdamiesi dėl valstybės kompensuojamų turizmo paslaugų įsigijimo, sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai turėtų su savimi turėti ir teikėjui pateikti profesinį pažymėjimą ir jo kopiją ar galiojančios licencijos numerį, taip pat asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą bei jo kopiją. Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams turizmo paslaugų teikėjas taip pat pateiks paslaugos gavėjo sąžiningumo deklaraciją ir paprašys ją pasirašyti.

Ar turizmo paslaugos kompensuojamos tik sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojams ar ir jų šeimos nariams?
Sveikatos priežiūros įstaigos darbuotojas gali įsigyti kompensuojamas turizmo paslaugas tik vieną kartą iš vieno paslaugų teikėjo savo vardu. Užsakant apgyvendinimo paslaugas, apribojimai numerio tipui ir kategorijai nėra taikomi. Paslaugos negali būti perleistos tretiesiems asmenims.

Į ką reikėtų kreiptis, norint įsigyti valstybės kompensuojamas turizmo paslaugas?
Sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojai, norėdami pasinaudoti valstybės kompensuojamomis turizmo paslaugomis, turėtų kreiptis į "TOPTURO" biurą, rašyti el.paštu:  info@topturas.lt   arba skambinti tel.: +370 620 75224.

Parengta remiantis LR ekonomikos ir inovacijų ministro įsakymu „Dėl kompensavimo turizmo paslaugų teikėjams už sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojams suteiktas turizmo paslaugas tvarkos aprašo patvirtinimo“, LR medicinos praktikos įstatymu, LR slaugos praktikos ir akušerijos praktikos įstatymu.