Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
SPALVINGASIS VENECIJOS KARNAVALAS 7 D.
Užsakyti kelionę Programa ir atmintinė

Kelionės programa (spausdinimui)Bendra informacija keliaujantiems

1 DIENA: VILNIUS – ZNOJMO (1100 km)
Išvykimas iš Lietuvos. Kelionė per Lenkiją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

2 DIENA: ZNOJMO – MELKAS (140 km) – PORTOGRUARO (580 km)
Pusryčiai. Kelionė romantiškuoju keliu palei Dunojų, besigrožint upės pakrantėje išsibarsčiusiomis mažomis vyndarių gyvenvietėmis. Atvykimas į Melką – kultūrinį ir dvasinį Žemutinės Austrijos centrą. Didingo benediktinų *vienuolyno lankymas. Tai vienas didžiausių barokinių vienuolynų Europoje, garsus savo biblioteka, kurioje saugoma daugiau nei 130 000 vertingų leidinių. Išvykimas į Italiją. Nakvynė viešbutyje Italijoje. 

3 DIENA: PORTOGRUARO – VENECIJA (60 km) – BOLONIJA (150 km)
Pusryčiai. Išvykimas į Veneciją. *Išplaukiame į gražiausią Venecijos lagūnos salą – spalvingąją Burano salą. Tai buvęs žvejų kaimelis su spalvingais namais ir unikalia architektūra. *Toliau keliamasi į garsiausią Venecijoje – Šv.Morkaus aikštę. Tai tikras architektūros perlas, visų stilių harmonijos pavyzdys. Ekskursija po miestą, pastatytą ant 117 salų: bizantiško stiliaus Šv.Morkaus bazilika, kurios lobyne sukaupta bažnytinių vertybių ir brangakmenių kolekcija, “Atodūsių” tiltas, nuo kurio kaliniai paskutinį kartą žvelgdavo į laisvę, Dožų rūmai – galios centras, iš kurio net 1000 metų buvo valdoma Venecija, Rialto tiltas. Laisvas laikas, kurio metu pasineriama į Venecijos karnavalo šurmulį. Šis karnavalas – vienas įspūdingiausių visų laikų renginių. Kelionė link Bolonijos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

4 DIENA: BOLONIJA – MILANAS (220 km) – VERONA (180 km)
Pusryčiai. Išvykstama į Boloniją. Tai vienas iš gražiausių Italijos miestų. Spalvingas senamiestis: Didžioji ir Neptūno aikštės, Archigmnasio – seniausias universitetas Europoje, San Petronijo Bazilika, 35 kilometrų ilgio miesto arkados. Viduramžių rūmai telkiasi aplink dvi centrines aikštes - Piazza Maggiore ir Piazza del Nettuno. San Giacomo Maggiore – romaninė – gotikinė bažnyčia. Toliau vykstate į Lombardijos sostinę – Milaną. Atvykus ekskursija po miestą, aplankant daugiau kaip 500 metų statytą gotikos šedevrą – Milano katedrą, kurią puošia net 3400 skulptūrų, o jos stogą – 135 smailės. Siūloma pakilti į katedros *kupolą ir iš arti apžiūrėti šventyklą puošiančias skulptūras bei pasigerėti Milano panorama. Kita miesto įžymybė – garsusis La Scala teatras. Išvykimas link Veronos. Vakarienė ir nakvynė viešbutyje.

5 DIENA: VERONA – PADUJA (90 km) – POSTOJNA (220 km)
Pusryčiai. Vykstama į Veroną – Romeo ir Džiuljetos miestą. Ekskursija pėsčiomis po istorinį miesto centrą: *amfiteatras, Džiuljetos namas su žymiuoju balkonu, Katedra, Sinjorijos aikštė. Išvykimas į Padują. Aplankoma Šv.Antano Padujiečio bazilika, universitetas, Sinjorijos aikštė, laikrodžio bokštas. Išvykimas link Slovėnijos. Nakvynė viešbutyje.

6 DIENA: POSTOJNA JAMA – OLOMOUC (640 km)
Pusryčiai. Didžiausio ir gražiausio Europoje stalagtitų – stalagmitų urvo *"Postojna Jama" lankymas. Netoli urvų - įspūdingiausias statinys visoje Slovėnijoje – *Predjamos pilis. Kelionė per Slovėniją, Čekiją. Nakvynė viešbutyje Čekijoje.

7 DIENA: OLOMOUC – VILNIUS (970 km)
Pusryčiai. Kelionė per Čekiją, Lenkiją. Vakare sugrįžimas į Lietuvą.Į kelionės kainą įskaičiuota:
• kelionė autobusu, 
• kelionės vadovo paslaugos,
• ekskursinė programa,
• 6 nakvynės viešbučiuose su pusryčiais,
2 vakarienės viešbučiuose Italijoje,
• medicininių išlaidų draudimas asmenims iki 65 m.

Pastabos:
• TOP kaina siūlomų kelialapių skaičius yra ribotas,
• vaikas (asmuo iki 10 m.), senjoras (asmuo virš 65 m.),
• 2/3 – kaina asmeniui dviviečiame, triviečiame kambaryje,
• išvykimas iš Vilniaus, Kauno ir Marijampolės,
• išvykimas iš Klaipėdos, Kryžkalnio, Šiaulių, Panevėžio – už papildomą mokestį,
• už (*) pažymėtus objektus papildomai mokama kelionės metu (apie 90 EUR),
• kelionės vadovas ekskursijų muziejuose ir bažnyčiose neveda,
• ekskursinių objektų lankymo tvarka ir mokamų objektų bilietų kainos gali keistis,
prie kiekvienos kelionės dienos parašyti kilometražai tik apytiksliai nurodo tą dieną nuvažiuojamus atstumus, bet nenurodo tikslios nakvynės vietos.