Tel.: +370 620 75224, +370 5 2639813
A. Jakšto g. 13, 01105 Vilnius
Dirbame: I - V nuo 9 - 18 val.
Parašykite mums: info@topturas.lt
Kelionių paieška
Naujienos el. paštu
IZRAELIS - JORDANIJA 8d.

Kelionės programa
(spausdinimui)


1 diena
. Skrydis į Tel Avivą
Skrydis į Tel Avivą. Atvykimas, pasitikimas oro uoste ir nuvežimas į viešbutį Tel Avive. Nakvynė viešbutyje.

2 diena. Tel Avivas – Jeruzalė – Tel Avivas
Pusryčiai. Išvykimas į Jeruzalę – vieną seniausių pasaulio miestų, kuris labai svarbus krikščionims, žydams ir musulmonams. Miesto statusas ginčytinas. Izraelis kontroliuoja visą miestą ir yra paskelbęs Jeruzalę savo sostine, tačiau nemažai musulmonų valstybių to nepripažįsta. Miestas yra suskirstytas į kvartalus: žydų, krikščionių, musulmonų ir armėnų. Apžvalginė ekskursija po miestą: senamiestis, Raudų siena – švenčiausia žydams vieta, jų religijos simbolis, pastatyta 516 m. p.m.e. Vėliau lankoma Kristaus kapo bažnyčia, ženklinanti vietą, kur Jėzus buvo nukryžiuotas, palaidotas, o vėliau prisikėlė, Judėjų, Musulmonų ir Krikščionių rajonai. Nakvynė viešbutyje.

3 diena. Tel Avivas – Galilėjos ežeras – Tel Avivas
Pusryčiai. Išvykimas link Nazareto – Izraelio arabų sostinės. Miesto gyventojų dauguma yra arabai. Nazaretas įsikūręs kalvų grandinėje, tad jis išsidėstęs 320 – 490 m virš jūros lygio, 25 km į vakarus nuo Galilėjos ežero. Toliau aplankoma Marijos Apreiškimo bazilika, kuri pastatyta ant IV a. stovėjusios šventyklos, joje yra išlikusi grota, kurioje Šv. Marijai apsireiškė archangelas Gabrielius ir pranešė džiugią žinią. Iš Nazareto vykstama į Tiberiją, tai miestas – kurortas, vakariniame Kinareto ežero krante, įkurtas I a. ir pavadintas Romos imperatoriaus Tiberijaus vardu. Ekskursija tęsiama aplankant Tabhoje esančią duonos ir žuvies padauginimo bažnyčią, Palaiminimų kalną – Kalno pamokslo vietą. Nakvynė viešbutyje.

4 diena. Tel Avivas – Jafa – Deimantų birža – Tel Avivas
Pusryčiai. Išvykimas į Tel Avivo priemiestį Jafa – seniausią Palestinos miestą. Jafa – kultūrų kryžkelės vieta, kur buvo statoma biblinė Nojaus arka, netoli kranto jūroje kyšo neaukštos mitinės graikų Andromedos uolos, svetingame mieste prie jūros buvo apsistojęs krikščionių apaštalas Petras. Ne veltui Jafa vadinama ne vien turistų, bet ir vietinių gyventojų mėgstamiausia pasivaikščiojimų vieta. Deimantų biržos lankymas. Nakvynė viešbutyje.

5 diena. Tel Avivas – Džerašas – Amanas
Pusryčiai. Išvykimas į Jordaniją, pasienio formalumai, sienos kirtimas. Atvykimas į Džerašą – graikų-romėnų miestą, kuriame išlikę gigantiškos kolonų gatvės, teatrai, amfiteatras, šventyklų ir pirčių liekanos. Išvykimas į Jordanijos sostinę Amaną, apžvalginė ekskursija. Nakvynė viešbutyje.

6 diena. Amanas – Petra – Amanas
Pusryčiai. Išvykimas į Petrą, kadaise egzistavusios Nabatėjos karalystės sostinę. Petra įtraukta į UNESCO Pasaulio kultūros paveldo objektų sąrašą ir Septynių Naujųjų pasaulio stebuklų sąrašą, dar vadinama raudonąja dykumos rože. Apžvalginė ekskursija po Petrą: nabatėjų iždinė – puikiai išlikusi kapavietė, šventyklos, romėnų teatras. Grįžimas į Amaną. Nakvynė viešbutyje.

7 diena. Amanas – Madaba – Nebo kalnas – Tel Avivas
Pusryčiai. Amano archeologijos muziejaus lankymas. Madaba („mozaikų miestas“) – Šv. Jurgio bažnyčioje saugomas garsusis Šventosios žemės žemėlapis. Pakilimas į Nebo kalną, nuo kurio Mozė savo tautai rodė pažadėtąją žemę. Grįžimas į Tel Avivą. Nakvynė viešbutyje.      

8 diena. Išvykimas į oro uostą
Pusryčiai. Išvykimas į oro uostą. Skrydis iš Tel Avivo. Grįžimas į Lietuvą.


Kelionės trukmė

8 dienos

Kelionės kaina asmeniui

4287


Išvykimai galimi kiekvieną pirmadienį, antradienį, trečiadienį ir sekmadienį.

Į kelionės kainą įskaičiuota:
• tarptautinių skrydžių bilietai (kai avia kaina 990 Lt),
• pasitikimas oro uoste ir visi pervežimai pagal programą,
• 7 nakvynės 3* viešbučiuose su pusryčiais,
• vietinio rusiškai kalbančio gido paslaugos,
• ekskursinė programa.

Į kelionės kainą neįskaičiuota:
• oro uosto mokesčiai ~ 490 Lt,
• Jordanijos viza ~ 30 JAV dolerių,
• sveikatos draudimas kelionės metu,
• arbatpinigiai, gėrimai, papildomos paslaugos. 
 
Pastabos:
• garantuotas išvykimas esant bent 2 asmenims,
• turistai Izraelyje ir Jordanijoje prijungiami prie rusakalbės grupės,
• informacija apie skiepus http://www.saugikelione.lt/

Svarbu:
• keičiantis lėktuvo bilietų ir paslaugų kainoms bei valiutų kursui, kelionės kaina ir data gali keistis,
• aviabilietai negrąžinami ir nekeičiami, pinigai už juos negrąžinami,
• lankomų objektų eiliškumas ir laikas gali keistis,
• asmenys, kurių pasuose yra galiojančios arba pasibaigusios Sirijos Arabų Respublikos, Jungtinių Arabų Emyratų, Libano, Libijos, Irano, Sudano, Jemeno vizos ar spaudai, vadovaujantis Izraelio Respublikoje galiojančiais teisės aktais, neįleidžiami į Izraelio Respublikos teritoriją.